Kazzushi

Kazzushi

video dnia
dodano: 2014-12-04 21:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Łysonżi Dżonson - Mery Dżejn Mery Krismes feat. VNM, DJ Gondek (prod. Kazzushi) - VIDEO

Dlaczego: Nowy klip Łysonżiego Dżonsona z albumu "Browka Szpinak"! Obrazek powstał do utworu "Mery Dżejn, Mery Krismes" z gościnnym udziałem VNMa i scratchami Dj Gondka na bicie Kazzushiego. W klipie zobaczycie też legendarną postać polskiego przemysłu hip-hopowego - Krzysztof KNT Kozak. KNT pozdrawia Dj Gondka, w którego skrecze starał się wczuć - ELO Gondek! Teledysk został nakręcony przez Dobrekino Studio. Klip idealnie wpasowuje się w grudniowa stylistykę, pełną Mikołajów, prezentów i świątecznej atmosfery. Wszystkim fanom hip-hopu życzymy zdrowych, wesołych świąt!

recenzja
dodano: 2013-09-22 16:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 3)

Dzisiejsza recenzja wyeksploatuje i tak już przecież średnio wyrafinowane słowo, jakim jest „zajebiste”. Sorry, ale żaden inny polski wyraz nie oddaje zawartości tej płyty lepiej niż właśnie „zajebiste”.

Przy czym ustalmy – mówiąc „zajebiste” myślę o tym gatunku zajebistości, który bezwzględnie domaga się rozesłania materiału po wszystkich znajomych. Albo w ogóle jeszcze inaczej – który domaga się szybkiego zrzucenia płytki na pendrive, wbiciu do ziomków, kupienia wódy i zarządzenia „a teraz słuchamy tego”. To ten gatunek zajebistości, że gdyby „Wstrentny Żul” był trochę szerzej znany i miał swoją notkę na Wikipedii, to po prawej stronie – tam są recenzje – zamiast ośmiu gwiazdek na dziesięć albo pięciu na sześć wszędzie widniałyby tylko napisy „zajebiste, zajebiste, zajebiste”, po kolei od Popkillera, HipHopDX i AllMusic. Po prostu nie da się inaczej.

dodano: 2010-11-15 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)
Nie obyło się bez przecieków, ale wreszcie możemy ujawnić wam pełne szczegóły. "Flint to Czarny Charakter. Długo oczekiwany, debiutancki album nadziei młodego pokolenia już wkrótce ujrzy światło dzienne. Zagadka Czarnego Charakteru została rozwiązana, a wszelkie wątpliwości rozwiane."

Jak brzmią więc informacje i próbki z pierwszego pełnoprawnego materiału warszawskiego MC, który we wrześniu tak udanie zaprezentował się na naszym Chrzcie (video z koncertu), gdzie obiecywaliśmy, że w tym roku jeszcze was zaskoczy?