łysonżi dżonson

łysonżi dżonson

video
dodano: 2020-11-11 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Aloha Entertainment prezentuje utwór "Warsaw Parano", pierwszy singiel zapowiadający projekt "ALOHA OPUS MAGNUM". W kawałku udzielili się WdoWA, Esz, Proceente, Emazet oraz Łysonżi. MC's w charakterystycznym dla siebie stylu relacjonują sytuację w Warszawie. Warstwę muzyczną, która podkreśla postapokaliptyczny klimat "Warsaw Parano", wyprodukował Mayor. Autorem mashup video jest Damian Michalak (Dobrekino Studio).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2015-07-01 13:24 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy video mash-up do kawałka "Jogin śmiechu" z albumu Proceente & Bleiz "Aloha-Grill". Gościnnie w numerze pojawiają się Ninja z Okolicznego Elementu oraz Łysonżi Dżonson, a muzykę wyprodukował mr. Onte. Wydany w super jewelboksie z 24-stronicową książeczką krążek trafił na rynek 11 czerwca nakładem połączonych sił Aloha Entertainment / Grill-Funk.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-01-08 22:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente & Łysonżi Dżonson zapowiadają koncert premierowy 12.02 w klubie 55

W czwartek 12 lutego w stołecznym klubie 55 odbędzie się potrójny koncert premierowy Proceente x Łysonżi Dżonson x Okoliczny Element! Będzie to pierwszy koncert w Warszawie od czasu ukazania się znakomicie przyjętych albumów Proceente "Zupynalefkisplify", Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" oraz Okoliczny Element "Teatr Uliczny". Gospodarzy imprezy wspierać będą goście specjalni, o odpowiedni klimat wydarzenia zadbają DJ Grubaz oraz DJ Anusz. Już jutro natomiast nasz nietypowy wywiad z Procentem.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-21 18:30 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 0)

Płytę „Browka Szpinak”, jak można przeczytać we wkładce, należy bardziej utożsamiać z ziomalską kompilacją niż z solowym albumem. Trzeba przyznać, że w takiej konwencji Łysonżi, podopieczny Aloha Entertainment i członek Szybkiego Szmalu, odnajduje się całkiem fajnie. Konwencja ta bowiem zakłada, że nie trzeba być przesadnie wybitnym raperem, żeby stworzyć przyjemny materiał.

video dnia
dodano: 2014-12-04 21:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Łysonżi Dżonson - Mery Dżejn Mery Krismes feat. VNM, DJ Gondek (prod. Kazzushi) - VIDEO

Dlaczego: Nowy klip Łysonżiego Dżonsona z albumu "Browka Szpinak"! Obrazek powstał do utworu "Mery Dżejn, Mery Krismes" z gościnnym udziałem VNMa i scratchami Dj Gondka na bicie Kazzushiego. W klipie zobaczycie też legendarną postać polskiego przemysłu hip-hopowego - Krzysztof KNT Kozak. KNT pozdrawia Dj Gondka, w którego skrecze starał się wczuć - ELO Gondek! Teledysk został nakręcony przez Dobrekino Studio. Klip idealnie wpasowuje się w grudniowa stylistykę, pełną Mikołajów, prezentów i świątecznej atmosfery. Wszystkim fanom hip-hopu życzymy zdrowych, wesołych świąt!

dodano: 2014-11-09 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Odcinek 49 to dla nas powrót do Polski, a ściślej do Warszawy - gdzie już czeka autor dopiero co wydanej płyty "Browka Szpinak" (odsłuch), czyli reprezentant szalonego kolektywu Szybki Szmal - Łysonżi Dżonson. Co on ma do powiedzenia w naszym cyklu?

dodano: 2014-11-08 18:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

W piątek 31.10 odbyła się oficjalna premiera albumu Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" , a od dziś możecie odsłuchać cały album na kanale AlohaEnt.

"Browka Szpinak" to drugi projekt firmowany przez Łysonżiego Dżonsona. Debiutanckie wydawnictwo reprezentanta warszawskiego Ursynowa pt. "Dżonson" ukazało się we wrześniu 2009 i do dziś uważane jest za klasykę gatunku. Nad nowym albumem Łysonżi pracował przez półtora roku w stołecznym Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika i Marcina "Kuza" Kuśmierczyka, którzy zajęli się realizacją i miksem materiału. Warstwa muzyczna projektu to zasługa czołowych producentów z Polski i nie tylko; mistrzowskie bity wysmażyli Kazzushi, Salvare, Wizzo, O.S.T.R., Szczur, Szogun, Kaszpir, Lanek oraz Spinache. Za gramofony odpowiadają DJ Gondek, DJ Grubaz, DJ Flip oraz DJ Anusz. Na mikrofonach będzie można usłyszeć ponad 20 wyjątkowych gości reprezentujących ekstraklasę polskiej sceny rap. Szata graficzna projektu to dzieło Konrada Smolarskiego. Autorem zdjęć jest Mariusz Jegliński.

video
dodano: 2014-10-30 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Łysonżi Dżonson - Zanim feat. Rest, Este, Mielzky, DJ Gondek (prod. Kazzushi)

Na kanale AlohaEnt pojawił się klip promujący drugi solowy album Łysonżiego Dżonsona "Browka Szpinak". Obrazek powstał do numeru "Zanim", a gościnnie w utworze pojawiają się Rest, Este, Mielzky oraz DJ Gondek, muzykę wyprodukował Kazzushi. Za miks i master odpowiada Erem Studio.

kategorie:
dodano: 2014-10-21 23:42 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W sobotę 29 listopada reprezentacja artystów Aloha Entertainment odwiedzi Białystok, by zaprezentować materiał z płyt Proceente "Zupynalefkisplify", Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" oraz Green "Buntownicy i Lojaliści".

kategorie:
dodano: 2014-10-21 23:36 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W piątek 28 listopada reprezentacja artystów Aloha Entertainment odwiedzi Lublin, by zaprezentować materiał z płyt Proceente "Zupynalefkisplify", Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" oraz Green "Buntownicy i Lojaliści.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-20 18:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Prezentujemy utwór "Myślę to mówię", zapowiadający projekt Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak". Gościnnie w kawałku pojawiają się W.E.N.A. oraz Green, muzykę wyprodukował O.S.T.R., cutami i skreczami zajął się DJ Gondek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-15 20:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Prezentujemy ognisty singiel "Urywa ryja", zapowiadający projekt Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak". Gościnnie w kawałku pojawia się TomB, muzykę wyprodukował Lanek. Miksem zajęli się Staszek Koźlik & Marcin Kuz Kuśmierczyk w Erem Studio. Dostaliśmy też tracklistę albumu i więcej szczegółów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-10-09 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Późną jesienią Proceente, Łysonżi Dżonson, Green, Muflon, alohowi DJ'e oraz goście specjalni odwiedzą kilka polskich miast, gdzie zaprezentują materiał z ich najnowszych wydawnictw: "Zupynalefkisplify", "Browka Szpinak", "Buntownicy i Lojaliści" oraz nadchodzącej płyty Muflona.

Trasa ALOHA TOUR 2k14 została zorganizowana we współpracy z marką odzieżową Windy Haze Clth.

Więcej szczegółów poznacie już niebawem.

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Browka Szpinak" to drugi projekt firmowany przez Łysonziego Dżonsona. Debiutanckie wydawnictwo reprezentanta warszawskiego Ursynowa pt. "Dżonson" ukazało się we wrześniu 2009 i do dziś uważane jest za klasykę gatunku. Nad nowym albumem Łysonżi pracował przez półtpora roku w stołecznym Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika i Marcina "Kuza" Kuśmierczyka, którzy zajeli się realizacją i miksem materiału.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-05 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Łysonżi Dżonson feat. DJ Grubaz - Space Jam (prod. Salvare)

Prezentujemy kolejny singiel zapowiadający projekt "Browka Szpinak". Kawałek "Space Jam" Łysonżi Dżonson dedykuje ludziom, z którymi zaczynał swoją przygodę z rapem. Muzykę wyprodukował Salvare, a skrecze dołożył DJ Grubaz. Klip zdjęciowy powstał we współpracy z marką Windy Haze Clth. oraz Dobrekino Studio.

Strony