Łysonżi Dżonson feat. Green, W.E.N.A., DJ Gondek "Myślę to mówię" (prod. O.S.T.R.) - singiel

Prezentujemy utwór "Myślę to mówię", zapowiadający projekt Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak". Gościnnie w kawałku pojawiają się W.E.N.A. oraz Green, muzykę wyprodukował O.S.T.R., cutami i skreczami zajął się DJ Gondek.

"Browka Szpinak" to drugi projekt firmowany przez Łysonżiego Dżonsona. Nad nowym albumem Łysonżi pracował przez półtora roku w stołecznym Erem Studio pod okiem Staszka "Staszego" Koźlika i Marcina "Kuza" Kuśmierczyka, którzy zajęli się realizacją i miksem materiału. Warstwa muzyczna projektu to zasługa czołowych producentów z Polski i nie tylko; mistrzowskie bity wysmażyli Kazzushi, Salvare, Wizzo, O.S.T.R., Szczur, Szogun, Kaszpir oraz Spinache. Za popisy DJ'skie odpowiadają DJ Gondek, DJ Grubaz, DJ Flip oraz DJ Anusz. Na mikrofonach będzie można usłyszeć ponad 20 wyjątkowych gości reprezentujących ekstraklasę polskiej sceny rap. Szata graficzna projektu to dzieło Konrada Smolarskiego. Autorem zdjęć jest Mariusz Jegliński.

Płyta trafi na półki sklepowe 31 października nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Dystrybucją krążka zajmie się Step Records.

Zamów płytę Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak":

AlohaSklep.pl

Preorder.pl


vhs
łooooo green!
jnk
łoooooo wudoe - green zawija w bletki ksywke ! masta

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>