Ninja

Ninja

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2015-07-01 13:24 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy video mash-up do kawałka "Jogin śmiechu" z albumu Proceente & Bleiz "Aloha-Grill". Gościnnie w numerze pojawiają się Ninja z Okolicznego Elementu oraz Łysonżi Dżonson, a muzykę wyprodukował mr. Onte. Wydany w super jewelboksie z 24-stronicową książeczką krążek trafił na rynek 11 czerwca nakładem połączonych sił Aloha Entertainment / Grill-Funk.

kategorie:
dodano: 2014-01-19 01:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Czas leci jak szalony. Ogrom multimedialnych i rozrywkowych działań już za nami, a przed nami jeszcze więcej - jest to dla nas powód ku radości !! W ten karnawałowy czas zapraszamy Was do wyświętowania z nami drugich urodzin na wielkim koncercie znanych mordek polskiej sceny rapu. Impreza odbędzie się w dolnej sali klubu Eskulap. Na scenie zaprezentują się:

---- ZEUS

---- MAŁPA

---- RENO (ORTEGA) & NINJA (OKOLICZNY)

---- DWA SŁAWY

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-06-21 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)
"Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się zapowiedzi pierwszej legalnej płyty Okolicznego Elementu, która miała ukazać się jeszcze przed wakacjami, nakładem Step Records. Finalnie album ukaże się na jesień. Zespół nie zapomina jednak o gronie swoich słuchaczy i już w najbliższą sobotę przygotował dla nich niespodziankę".

Właśnie taka gorzko-słodka wiadomość pojawiła się ostatnio w newsletterze Step Records. Cóż, prędzej czy później fani doczekają się w końcu utęsknionej płyty... a takie niespodzianki lubią wszyscy. Sprawdźmy zatem o co chodzi.