Este

Este

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-24 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Samad Records - wytwórnia Pasjonatów, powiększa swoje szeregi. Tym razem jej skład zasilił ESTE. Pochodzący z Pabianic raper działa na scenie do 2008 roku. Zaczynał od produkcji bitów, później do kręgu jego pasji doszedł rap, beatbox oraz fotografia i wideo. Przedstawiamy wam świeży klip, przypominający jego pierwszy solowy album z 2015 roku. Album nosi nazwę „Związany” i zawiera 21 numerów wyprodukowanych przez samego rapera. Nowy album artysty planowany jest na początek 2017 roku nakładem Samad Records, a tymczasem zapraszamy Was do sprawdzenia teledysku.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-30 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Łysonżi Dżonson - Zanim feat. Rest, Este, Mielzky, DJ Gondek (prod. Kazzushi)

Na kanale AlohaEnt pojawił się klip promujący drugi solowy album Łysonżiego Dżonsona "Browka Szpinak". Obrazek powstał do numeru "Zanim", a gościnnie w utworze pojawiają się Rest, Este, Mielzky oraz DJ Gondek, muzykę wyprodukował Kazzushi. Za miks i master odpowiada Erem Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-07-08 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Szybki Szmal jest aktywny na scenie od lat, ale przez duża ich część nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że zarazem warszawska ekipa pozostaje niesłusznie niedoceniana. Nadal zdarzają mi się takie momenty. Ekipa SzSz zaktywizowało się ostatnio i sukcesywnie zdobywa coraz więcej zasłużonego respektu.

Jednym z projektów, które ożywiły trochę atmosferę wokół składu jest Benzyna, czyli szalony projekt Kaliego, Łysążiego, Ciecha, Este i Resta na którym pojawiają się też Stemplo, WdoWA, Emazet, Mały EszEsz czy Proceente. Mamy dla was kilka informacji o tym, przechodzącym trochę za cicho projekcie.