Junior Stress

Junior Stress

video
dodano: 2015-01-19 16:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Migracje" z udziałem Juniora Stressa to ostatni teledysk promujący debiutancki album Chonabibe. Video kręcone było m.in. w greckim Kokkino Nero, da nam więc powiem lata w zimie.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-19 17:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Nizioł ft. Dobo ZDR, Siwers, Junior Stress - Zawsze coś

Kilka dni po premierze swojego materiału solowego, Nizioł udostępnia kolejny klip. Numer "Zawsze coś" promuje debiutancki album pt. "Pretekst". Gościnnie w utworze udzielają się Dobo ZDR, Siwers i Junior Stress. Za bit odpowiadają NWS i Siwers. Skrecze to dzieło Dj Phunka. Klip wyprodukowała ekipa Oesvidyo. Album "Pretekst" znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl

video
kategorie: Reggae, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-23 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRecTv prezentuje video do singla "SoundSystem FM" MadMajka i Juniora Stressa - artystów związanych z rodzimą sceną reggae. Kawałek jest hołdem dla polskiej kultury soundsystem, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Teledysk zrealizowała grupa Toczy Videos.

kategorie: News, Reggae, Patronaty
dodano: 2014-03-26 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

12 kwietnia nakładem Karrot Kommando ukaże się trzeci solowy album jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów reggae, Juniora Stressa. "Sound Systemowej Sceny Syn" to płyta, za pomocą której reprezentant lubelskiej sceny zabiera swoich słuchaczy w podróż do swoich muzycznych korzeni.

video
dodano: 2013-03-07 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

GENERACJA LUNATYKÓW - Więcej Mocy ft Junior Stress i DJ FEEL-X (prod. Anton)

Generacja Lunatyków to zespół pochodzący z Raciborza, założony w 2001 roku przez WaryJata i Leona Leonidasa. Posłuchajcie ich przebojowego numeru "Więcej mocy" na bicie Antona, zobrazowanego klipem, dzięki któremu być może połkniecie bakcyla wyścigów rajdowych.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-05-29 17:00 przez: zibipb (komentarze: 26)
Mamy 2011 rok. Mija dziesięć lat od założenia zespołu Projektor przez Miuosh'a i Puq'a. Przez te lata ukazał się tylko jeden legalny album zespołu (wkrótce będą następne). Puq nie nagrywał zbyt dużo, za to właściciel Fandango Records cały czas prężnie działał i działa na polskiej scenie hip-hopowej.

Po "Mirażu" PeeRTe wydał m.in. mixtape Perwer Squadu (z DJ'em Bambusem, Minix'em i Puq'iem), wspólnie z Basem Tajpanem "Fandango Gang", z ekipą z wytwórni i przyjaciółmi "Fandango Mixtape" i dwie legalne solówki, czyli "Projekcje" i "Pogrzeb". 15 kwietnia bieżącego roku Miuosh oddał w ręce swoich fanów (i nie tylko), kolejne 16 utworów sygnowanych nazwą "Piąta Strona Świata". Czy sprostał oczekiwaniom?