Erio

Erio

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

dodano: 2013-12-16 17:06 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Do premiery płyty Kfiat "Człowiek Orkiestra" pozostał równo tydzień. Dziś prezentujemy singiel "Jeśli tylko się nie poddasz"(prod. Erio).  "Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii. Album można zamawiać w preorderze.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-19 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente, Łysonżi, Emazet - Brudne style Remix (prod. Erio)

Wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje kawałek Proceente "Brudne style" w remixie Erio. Gościnne zwrotki dograli Łysonżi i Emazet. Utwór w wersji fizycznej pojawi się tylko i wyłącznie na winylu ALOHA 40%, na której znalazły się najlepsze single z kompilacji ALOHA 40%.

video
dodano: 2013-06-27 16:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 13)

Wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje teledysk "Każda doba", ostatni klip promujący trzypłytową kompilację ALOHA 40%. Oprócz gospodarza projektu Proceente, w kawałku pojawili się W.E.N.A., Łysonżi, Pyskaty, Ero oraz Kay. Muzykę wyprodukował Erio. Teledysk zrealizowała ekipa SamozłoTV.

Dodatkowa informacja: Wraz z premierą teledysku "Każda doba" startuje preorder winylowej EPki ALOHA 40%, na której znalazły się najlepsze single z kompilacji ALOHA 40%. Wydawnictwo to efekt współpracy Aloha Entertainment x PolishVinyl. Na winylu rap w wykonaniu takich zawodników, jak: Proceente, Emazet, Łysonżi, VNM, Green, Hades, Muflon, Siódmy, W.E.N.A., Pyskaty, Ero, Spinache, Piter Pits, Patr00, Reno, Mielzky.

video
dodano: 2013-03-06 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Erio - Pieskie popołudnie (ft. Proceente)

Dlaczego:Pieskie popołudnie to pierwszy singiel zapowiadający album Erio E1210. Utwór, w którym gościnnie pojawia się warszawski raper Proceente, to pozbawiony zbędnych upiększeń opis miejskiej rzeczywistości. Proceente napisał tekst kawałka pod wpływem filmu „Dog Day Afternoon" z Al'em Pacino w roli głównej. Płyta producencka wrocławskiego bitmejkera, znanego ze współpracy przy takich projektach jak ALOHA 40%, Jot Stan Równowagi, EmazetProcent Jedyneczka, czy Warszafski Deszcz Powrócifszy powinna ukazać się nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment z dystrybucyjną pomocą Step Records w pierwszej połowie 20 14." - tyle info prasowe a ja dodam od siebie, że to jeden z tych numerów, które dobitnie pokazują, że jeśli chodzi o bystre, punktujące obserwacje mało kto w Polsce może równać się z Procentem.

Tagi:
dodano: 2011-11-16 18:00 przez: KamykPL (komentarze: 4)

W ostatnim czasie Kielce coraz głośniej przypominają o swojej obecności na rapowej mapie Polski, czego kolejnym dowodem jest singiel Jokera. Póki co mało komu znany, ale może to się zmienić już niedługo, kiedy to pojawi się ep-ka "Świat Od Zaraz", wydana nakładem First Five Records. Zapowiada ją powyższy teledysk, łączący dwa kawałki, gdzie gospodarza wspiera Erio bitem, Janek Michalec trąbką oraz Kajman zwrotką.