Joker

Joker

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-08 01:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kilka dni temu z obozu JWP wypłynęła bardzo smutna informacja - tragicznie i przedwcześnie zmarł Joker, raper znany z JWP Mafii, PRO EBT czy Renesensu. Teraz Ero poinformował o miejscu i godzinie pogrzebu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-15 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Polska Wersja i DistrictAREA publikują kolejny, piąty już singiel z najnowszej płyty Jano i Hinola. Tym razem w sieci ukazał się odsłuch audio utworu „Odmieniec”, na którym gościnnie udzielił się Joker. Za produkcję utworu odpowiada Choina, autor bitów pod kilka innych singli, m.in. „Lepiej To Zostaw”. Premiera płyty planowana jest na 11.03.2016, natomiast płyta w edycji limitowanej dostępna jest tylko na Districtarea.pl. Nowy album Polskiej Wersji nawiązuje stylem do poprzedniego, który odniósł na polskiej scenie duży sukces. Na płycie znajdą się 23 utwory, a swoje gościnne zwrotki położy aż 16 osób, m.in. Ryfa Ri, PIH, Kafar i Rest z Dixon37, Bezczel, Nizioł, ZBUKU. Muzykę na płytę wyprodukowali: Choina, Ybeat, Tasty Beatz, Lazy Rida i Maikendo. DJe: DJ Spliff, DJ Grubaz, DJ Gramm, DJ Lem, DJ Gondek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-01-15 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

 19 stycznia 2013 na półki sklepowe trafi pierwszy solowy album kieleckiego rapera o ksywce Joker. „Świat od zaraz” to kompilacja starannie dobranych brzmień spod ręki świetnych bitmejkerów takich jak: Erio, David Gutjar, DNA, Sakier, Młody G.R.O. Dzięki wyżej wymienionym jak i instrumentalistom, którzy nadają utworom niezbywalnego sznytu, krążek zyskuje organiczny, charakter rapu z końca lat 90’tych. Warstwa tekstowa to osobiste przemyślenia 30 latka uwikłanego w codzienność.

dodano: 2011-11-16 18:00 przez: KamykPL (komentarze: 4)

W ostatnim czasie Kielce coraz głośniej przypominają o swojej obecności na rapowej mapie Polski, czego kolejnym dowodem jest singiel Jokera. Póki co mało komu znany, ale może to się zmienić już niedługo, kiedy to pojawi się ep-ka "Świat Od Zaraz", wydana nakładem First Five Records. Zapowiada ją powyższy teledysk, łączący dwa kawałki, gdzie gospodarza wspiera Erio bitem, Janek Michalec trąbką oraz Kajman zwrotką.