Aloha 40%

Aloha 40%

video
dodano: 2013-06-27 16:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 13)

Wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje teledysk "Każda doba", ostatni klip promujący trzypłytową kompilację ALOHA 40%. Oprócz gospodarza projektu Proceente, w kawałku pojawili się W.E.N.A., Łysonżi, Pyskaty, Ero oraz Kay. Muzykę wyprodukował Erio. Teledysk zrealizowała ekipa SamozłoTV.

Dodatkowa informacja: Wraz z premierą teledysku "Każda doba" startuje preorder winylowej EPki ALOHA 40%, na której znalazły się najlepsze single z kompilacji ALOHA 40%. Wydawnictwo to efekt współpracy Aloha Entertainment x PolishVinyl. Na winylu rap w wykonaniu takich zawodników, jak: Proceente, Emazet, Łysonżi, VNM, Green, Hades, Muflon, Siódmy, W.E.N.A., Pyskaty, Ero, Spinache, Piter Pits, Patr00, Reno, Mielzky.

video
dodano: 2012-04-23 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
Składanka Aloha 40% to jedno z największych muzycznych przedsięwzięć minionego roku. Trzy płyty załadowane niezależnym, klimatycznym rapem. Z inicjatorem całej akcji i jej głównym ogarniaczem - Proceente oraz dwiema postaciami, które mocno zaznaczają swój udział na "Czterdziestce" - Łysonżim i Kfiatem spotkaliśmy się w Warszawie, tuż po próbie przygotowującej ich do trasy koncertowej. Sprawdźcie pierwszą połowę wywiadu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-06-01 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


W cieniu głośnych hip-hopowych premier Proceente kończy prace nad dwupłytową kompilacją ALOHA 40%. Na albumie znajdzie się 40 premierowych utworów, większość autorstwa Proceente oraz innych artystów związanych z obozem Szybkiego Szmalu i wydawnictwem Aloha Entertainment.

Pierwszym singlem promującym ALOHA 40% jest kawałek Proceente pt. "Zmienił się świat", zainspirowany utworem "Tak bardzo zmienił się świat" (sł. Agnieszka Osiecka) z filmu "Małżeństwo z Rozsądku" Stanisława Barei. "Mimo upływu lat, tekst pierwotny nie stracił wiele ze swojej aktualności, dlatego po lekkich modyfikacjach udało się osadzić go w hip-hopowych realiach roku 2011" - mówi Procent.