DJ Grubaz

DJ Grubaz

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-20 20:08 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj DJ Grubaz opublikował na swoim Instastory rzekome zeznania Tedego potwierdzające zeznania małego świadka koronnego i oskarżył rapera o współpracę z policją. Tede odniósł się dziś do tych oskarżeń wyjaśniając całą sytuację i zaznaczając, że stał się on ofiarą pomówienia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Jakiś czas temu DJ Grubaz obraził Tedego na swoim Instastory, a szef NWJ odpowiedział mu w długim filmiku. Teraz DJ opublikował na swoim Instagramie skan, który wg niego przedstawia zeznania rapera w sprawie dotyczącej narkotyków, zarzucając mu przy tym "bycie konfidentem".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-13 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Tede znajduje się aktualnie w konflikcie z WdoWą, a tymczasem kolejna osoba zaatakowała go na swoich social mediach. DJ Grubaz, były współpracownik szefa NWJ i były kolega DJ-a Tuniziano obraził rapera, nazywając go "frajerem pierwszej wody". Warszawski MC ustosunował się do słów DJ-a w długim filmiku opublikowanym na swoim Instagramie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-04-30 14:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Czasem tak bywa" to utwór z mixtape'u "SP ZOO 2", który powstał w kooperacji Frostiego Rege z DJ Grubazem. Gościnnie w kawałku udzielili się Berson, HDS i Arcadio Morales. Za bit odpowiada Fryta Beatz.

video
dodano: 2016-05-19 21:15 przez: Anonim (komentarze: 1)

„Wpierdol” to drugi klip promujący "Prosto Mixtape Cztery", który ukazał się w listopadzie 2015 roku. Gościnnie w numerze pojawili się Kafar z ekipy Dixon 37, Juras oraz Lukasyno. Za bit odpowiada Manifest, skrecze - DJ Grubaz. Autorem klipu jest Mirek Kaźmierczak.

kategorie:
dodano: 2016-01-28 14:58 przez: Soulcitywarsaw (komentarze: 0)

Kolejny raz spotykamy się na urodzinach rubasznego reprezentanta Alkopoligamii - Dj’a Hubsona. W tym roku przypada mu okrągła rocznica, bo następuje tzw. „zmiana kodu” czyli TRÓJKA z przodu. Tak, ten stary dziad obchodzi 30-ste urodziny. Tym razem Hubson zrezygnował z organizowania koncertów i nieco zmienił formułę swojej uroczystości. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-05-22 10:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W.E.N.A., O.S.T.R., Quiz, DJ Grubaz, DJ Kebs, DJ Haem prezentują winyl Green "BiL"

Winyl Green "Buntownicy i Lojaliści" to efekt współpracy wytwórni Aloha Entrertainment oraz wydawnictwa Polishvinyl. Elegancko wydany krążek trafił na rynek w mocno limitowanym, numerowanym nakładzie 200 sztuk, można zamawiać go na www.polishvinyl.com oraz na www.alohasklep.pl.

dodano: 2014-09-23 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 5)

Na kanale AlohaEnt pojawił się nowy utwór z płyty Proceente "Zupynalefkisplify". Kawałek nosi tytuł "Nadzieja", a gościnnie udziela się w nim Mielzky oraz DJ Grubaz. Bit wyprodukował Patr00, a całość zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio. Za master odpowiada Studio AS One.

video
dodano: 2014-09-19 17:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente feat. Emazet, Kuba Knap, DJ Grubaz - Kiedy dobrzy ludzie robią złe rzeczy (prod. Stona)

Prezentujemy klip do utworu "Kiedy dobrzy ludzie robią złe rzeczy", kolejny singiel promujący album Proceente "Zupynalefkisplify". Gościnnie w utworze pojawiają się Emazet, Kuba Knap oraz DJ Grubaz. Muzykę wyprodukował Stona, a całość zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio. Za master odpowiada Studio AS One.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

kategorie:
dodano: 2014-03-09 23:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Klub Harenda, Rabadżu INC,Wielkie Joł, CGM.PL oraz warszawskihiphop.pl zapraszają na imprezę:

Nateorious 2014

Już 14 marca w warszawskim klubie Harenda, mieszczącym sie na Krakowskim Przedmieściu 4/6 DJ Tuniziano & DJ Grubaz zagrają imprezę-hołd dla dwóch WIELKICH ARTYSTÓW.

Nate Dogg DPG oraz The Notorious B.I.G. - to oni będą bohaterami tej nocy. Chłopaki zagrają dla Was specjalnie wyselekcjonowane tracki, z bogatego repertuaru obu "wiecznie żywych" muzyków.

NATE DOGG :

video
dodano: 2014-03-05 20:12 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Proceente feat. DJ Grubaz - Strzelba (prod. SB)

Dlaczego: Prezentujemy teledysk "Strzelba", pierwszy singiel zapowiadający album Proceente "Zupynalefkisplify". W kawałku gościnnie pojawia się DJ Grubaz, za muzykę odpowiada SB. Album Proceente "Zupynalefkisplify" ukaże się wiosną 2014 nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Więcej informacji o projekcie już niebawem. Teledysk powstał w kooperacji Warszawskihiphop.pl, B8 i Lecisz Na Ryj Film Studio. Montażem zajął się Michał Walter.

video dnia
dodano: 2014-02-06 17:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Małach / Rufuz feat. DJ Grubaz - Oryginał

Dlaczego: Sokół wspomniał ostatnio o tym, że Prosto ma rozszerzyć muzyczne spektrum i na dobre zerwać z zaszufladkowaniem - co nie znaczy, że nie będzie w nim miejsca na dobry, uliczny rap. I jeden z tych właśnie - trzymających się w klasycznie ulicznym klimacie - nabytków atakuje pierwszym singlem z albumu. Małach i Rufuz ze wsparciem DJ-a Grubaza.

dodano: 2013-04-10 17:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Green - Dorośli (prod. O.S.T.R., scratch: DJ Grubaz)

Dlaczego: Drugi singiel ze zbliżającego sie wielkimi krokami albumu Greena "Buntownicy i Lojaliści". Utwór "Dorośli" wyprodukował O.S.T.R., za gramofonami stanął DJ Grubaz, a obraz zrealizowała ekipa Dobrekino Studio. W rozwinięciu znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu oraz powyższego teledysku.