Czy konflikt Tedego i WdoWy przerodzi się w beef? Numer Raz komentuje

WdoWA zaczepiła jakiś czas temu Tedego w numerze WRR "Jak zostać raperką? (instrukcja)". Od tego czasu ta dwójka zaczepia się w social mediach, a według Numera Raza konflikt może skończyć się beefem.

"Jak Wena nie robić baneru z siebie / Nie zmieniać co chwilę ekipy jak Tede" - nawinęła WdoWA w singlu grupy WRR.

Tede nie pozostał dłużny i udostępnił na swoim Instagramie fragment nowego kawałka, w którym słyszymy odpowiedź na wersy raperki.

"Co tam w Alkopoligami? / Tak między nami to takie jest życie / Być hitem – niedzieli / Zapomnij, bo tamto w Jacuzzi to Żurom Ciebie przebił / Jeśli musisz o mnie mówić, no to to lepiej sobie przemyśl" - słyszymy w snippecie.

WdoWA po tym również udostępniła fragment niewypuszczonego kawałka, w którym zasugerowała, że Tede nie decyduje się na wypuszczenie swojego dissu, ponieważ raperka "za dużo wie". 

"Chcesz rozmawiać o Żuromie, jakichś zdjęciach i jaccuzi / Jak masz jaja rób ten droping, a tak nie wiem o czym mówisz / W sumie mogłam ci odpuścić ale jednak nie, więc zastanów się i nie bądź głupi, bo za dużo wiem" - nawija członkini zespołu WRR.

W międzyczasie Tede wypuścił nowy singiel promujący "KA$ABLANCI REAL" - utwór "Szlaufen", który został opatrzony klipem utrzymanym w militarnym klimacie. WdoWA nie przepuściła tej okazji i ponownie zaczepiła rapera, wstawiając zdjęcie na swoje instastory opatrzone podpisem "Nie być hitem poniedziałku ani niedzieli. A premierą o SZLAUFIE, to Gonciarz ciebie przebił", gdzie bawi się kajdanem NWJ.

Dużo wskazuje na to, że beef jest tylko kwestią czasu. Tak uważa Numer Raz, który skomentował konflikt podczas swojej autorskiej audycji w Czwórce.

"Beef Tede vs WdoWa wisi na włosku. Tede wypuścił nowy kawałek, którego oczywiście nie zaprezentuję. Natomiast WdoWa wypuściła na razie tylko na Instastory taką zajaweczkę, że może coś wypuści. Także moi drodzy beef wisi w powietrzu jak ten deszcz z burzą. Mam nadzieję, że to będzie najlepszy beef w polskim rapie, trzymam kciuki za Gośkę, mam nadzieję, że to ona zwycięży i przejmie koronę Warszawy, ale i koronę Polski jeśli chodzi o beefy." - mówi Numer Raz.

Galeria

Tagi: 

s.
"zaczepki w social mediach"... jakie to kurwa dojrzałe... ja pierdole. Wątpię, że dojdzie do tego beefu. Można nie znosić Tedego ale obiektywnie patrząc to wiadomo, że w każdym rapowym aspekcie jest w chuj lepszy od Wdowy.
Anonim
Jaką koronę jak wieprz nigdy żadnej nie miał, przegrał każdy beef to teraz spróbuje z kobietą, może się uda. Mam nadzieje że WdoWa go zgasi ładnie bo za dużo się temu... osobnikowi pozwala. Typ wstyd na cały świat robi, myślicie że The Game nie wie że pdf zamiast podbić jak człowiek po zdjęcie to się tam czaił po krzakach i mu z partyzanta zdjęcia cykał.
plotkiller
jak wyzej...
?
Deszcz już raczej nie spadnie. Numer trochę odleciał z tym beefem, że najnowszy i że to ona mogłaby go wygrać.
15Rachel
Oby ośmieszyła tego 40- letniego wacka.
Ywidhdu
Tede to pajac nie z tej ziemi. Nie ma co pisać o tym newsów. A beef wiadomo że będzie jak z każdym z kim się trzymał w zyciu
SWL
Przynajmniej coś się dzieję.
JJ
Ja zawsze z dużym dystansem do tego podchodzę chodzi o beefy, bo jeżeli chodzi o ten temat to też nie mam zdania to ich sprawa ja osobiście lubię Tdf, Wdowę, Numer Raz, Dj Grubsza (też się wypowiedział na ten temat) słucham ich od początku jak i za czasów Warszafskiego Deszczu jak i teraz nie jestem człowiekiem który słucha tylko Tdf a nie słucha Numera Raz, ja słucham obydwu dla mnie są ok to są ich prywatne sprawy (Tdf vs Numer Raz) czy teraz Wdowa vs Tdf nie mieszam się do tego to są ich sprawy dla mnie najważniejsza jest muza a nie kto z kim ma problem i też nie popieram z żadnych stron.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>