Peja o Eldo, Kaście, Hemp Gru, DJ-u Decksie, Paluchu czy Tede

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Peja kontynuował wczoraj swoje Q&A, w którym rozlegle odniósł się do możliwości współpracy i relacji m.in. z Hemp Gru, Eldo, Kastą, DJ-em Decksem czy Liroyem. Oprócz tego, raper zdradził co myśli o zdobyciu obu statuetek za singiel dekady przez Palucha na ostatniej gali Popkillerów.

Peja zdradził, że nie miałby żadnego problemu w pogodzeniu się z DJ Decksem i Eldo. Poza tym raper chętnie nagrałby z takimi artystami i zespołami jak Hemp Gru, Bonson, Kasta, Liroy, Ostry/Bezimienni, Quebo, Borixon, Pih czy Ganda.

Inaczej sprawa wygląda z Tede. Peja mówi, że nigdy nie byłby w stanie dojść z nim do porozumienia.

Oprócz tego, wiemy co autor "Ricardo" sądzi o przyznaniu Paluchowi obu statuetek za singiel dekady na ostatniej gali Popkillerów.

"'Bez Strachu' poruszył wiele ludzkich serc, więc jak najbardziej. 'Szaman' za świeży jak na singiel dekady, choć mogę być nieobiektywny. To był wybór gremium, trudno mi z tym dyskutować. Na pewno samo gremium, jak i popkillerowa publika zasłużyła na lepsze wykonanie 'Szamana' podczas tej gali." - pisze Peja.

Pełne Q&A znajdziecie poniżej. Dowiecie się z niego m.in. czy Peja byłby w stanie zacząć współpracę z innym producentem niż Magiera oraz czy planuje jeszcze jakiś album w tym roku poza "Ricardo".

Galeria

Tagi: 

M. O. P.
Peja jak Paluch. Na żadnego hip popowca złego słowa nie powie. Quebo, floral, bedoes, szpaku? Jak można to coś nazywać rapem? Jest Pih, płomień, HG, Luka-sporo dobrych MC.
Jestem Tylko Narratorem
''Koleszko'' kto dał Ci prawo mówić co jest RAPEM a co nim nie jest ? Pamiętaj że z historii rap jest zmixowanym zlepiek innych gatunków muzyki :) Jestem zdania że jak mi się coś nie podoba to nie hejtuje tego ale poprostu tego nie słucham. Polecam bardziej wsłuchiwać się w wersy bo masa tych Pierwszych raperów w PL sama nawijała wielokrotnie że "TA MUZYKA NIE MA RAM" więc w jakim celu tworzyć te ramy na siłę ? Nie chodzi mi o jakieś pierdolenie z otwieraniem głowy itp chodzi o czystą esencje tej kultury. ps. Bugs na propsie małolacik dobrze bawi się słowem( o Szpaku i Bedoesie się nie wypowiem bo za mało przesłuchałem rzeczy od nich, artyści poprostu nie dla mnie ;) ) ale żeby o Quebie napisać że to nie rap to nie wiem chyba trzeba nie znać jego historii, ten typ jest Rookie Roku od Dekady ;) Pozdrawiam
Wu-forever
No bo quebo to nie rap. To proste.
Anonim
Nikt nie powie bo to się im nie opłaca. Pih raz się zachował jak trzeba to się z niego teraz śmieją. A quebo coś tam mówi że nie potrzebuje opinii skansenu, idąc jego tokiem rozumowania to 2pac to też skansen... W pl te młode raperzy mają jakieś dziwne myślenie, tera my, to ma wyświetlenia a reszta to chuyowy truskul, najlepiej to anulować wszystko co było przed nimi. Sam lubię nowe rzeczy z USA trap itp. ale to nie znaczy że nagle przestanę słuchać doggystyle i mówić że to jednak gówno było i snoopa należy anulować.
Anonim
No i jak się tu nie zgodzić z ww komentarzem.
Dzielnicowy
Też mnie to irytuje.Taki biznes rynku.Publika z deka dyktuje jego warunki.By te same osoby,to samo niecałe 2 dekady temu śpiewały,to szybko kariery by poleciały.A Ascetoholix miałby obecnie bardzo łatwo.Taka sprawiedliwość.Swoją drogą Asceci w tamtych czasach pojawili się nagle,byli w chuj dobrzi i niektórzy na scenie mogli poczuć się zagrożeni.No ale cóż,w tamtych czasach melodyjne rzeczy w rapie były poważnym przestępstwem.Wszystko było surowe i..prawdziwe.A dziś?Bez dzieciaków hajsu nie ma,a jak nie wiadomo o co to plny a o co.
Anonim
Peja odp.co sądzi o Mezo niezły z niego biegacz, a dlaczego nie nagrał z nim żadnego numeru a nagrywa z takimi leszczami jak Young igi czy też z innymi podobnymi i tu coś nie gra mi Mezo na tle tych leszczy wypada o wiele lepiej.
Das Efx
Bo Igi jest bardziej popularny na chwilę obecną, i Ryśkowi bardziej się opłaca taka nagrywka.
Anonim
Bo igi to młoda c...a rapować nie potrafi a uznają go za rapera?!?!? zajawka pięciominutowa na pedalski śpiew to już wolę posłuchać nowego Evidence to się nazywa rap dzieci.
Nie inaczej
Jak by Mezo był na topie jak Igi to i z nim by nagrał, taka prawda.
Anonim
Przecież Peja już z Mezo nagrywał w czasach zanim Mezo stał się hiphopolowcem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>