Peja nagra album z Kazem Bałagane i Young Igim? "Ostro by zamieszał"

Czyżby szykowała nam się kolejna supergrupa po OIO i WRR? Rychu Peja podczas ostatniego Q&A zdradził, że chętnie stworzyłby album z Kazem Bałagane i Young Igim.

"Kiedyś Kazek zapytany w Q&A o to czy wszedłby w nagranie wspólnej płyty ze mną odparł, że tak. Pozostaje namówić Igiego ;P Nasz wspólny numer z '25_godzin' to kozak. Uważam, że taki album na pewno by ostro zamieszał." - pisze Peja.

My również się zgadzamy - takie trio sporo by namieszało, a liryka Peji i Kaza idealnie by się zgrywała z melodyjnością Igiego. Miejmy nadzieję, że panowie się dogadają i prace nad takim krążkiem faktycznie się rozpoczną.

Oprócz tego z Q&A dowiedzieliśmy się m.in., że przed premierą "Ricardo" otrzymamy singiel z donGURALesko. Peja zdradził również, że nia ma w planach nagrywać więcej z Kalim oraz, że jego ulubioną gościnką na "Ricardo" jest ta należąca do VNM-a.

Pełne Q&A znajdziecie poniżej.

Galeria

Miami stick drill
Peja, ogólnie szanuję jako jednego z niewielu z pl. Dobry ruch że już raczej nie nagra z kali, to wąż, udawał zioma a jak paluch złapał fame to się z nim zaczął bujać i nagrywać a Rycha zlewać.
Rakim
Zrobili z tego pop. Tak Rychu sam siebie zdissowałeś.
Anonim
No ciekawe gdzie Peja pop nagrywa, poza tym pewien ,,weteran" jak mu przestały iść płyty to nagrał album disco polo i tam problemu nie widzisz. A że zrobili pop, no zrobili, nawet bardziej disco, czego się spodziewałeś po polskiej ,,scenie", tylko ty pewnie jesteś z gatunku tych co dla nich nawet lex lugerowy trap brzmi jak pop.
Anonim
On jest z armii sztywnych gitow i jak coś nie brzmi jak z 99 to już nie jest rap
Noreaga
Peja jest na etapie Snoopa. W rapie osiągnął już wszystko, i teraz się bawi. Z całym szacunkiem dla Ryśka, ale się zatraca. W sumie nie tylko on. Sokół już dawno olał rap i poszedł w biznes. Z jednej strony ich rozumiem. Chłopaki w pracy wytrzymali by max jeden dzień, a na jakimś tam poziomie przyzwyczajeni żyć. Kasa potrzebna. A z ich osiągnięciami, to najłatwiej wystąpić w reklamie, albo lizać dupy innym, żeby jeszcze coś o nich pisali. Każdy to ocenia na swój sposób. Moim skromnym zdaniem (i ludzi z mojego osiedla), to uderzyli w złym kierunku. Zaprzeczając, sami sobie jak ktoś zna ich twórczość. Weźmy kawałek Maybach "zrobili z tego pop...". A potem kawałek z popową ekipą Bandura helfield czy jakoś tak. Igi to nie MC tylko hip pop, każdy to wie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>