buntownicy i lojaliści

buntownicy i lojaliści

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-05-22 10:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W.E.N.A., O.S.T.R., Quiz, DJ Grubaz, DJ Kebs, DJ Haem prezentują winyl Green "BiL"

Winyl Green "Buntownicy i Lojaliści" to efekt współpracy wytwórni Aloha Entrertainment oraz wydawnictwa Polishvinyl. Elegancko wydany krążek trafił na rynek w mocno limitowanym, numerowanym nakładzie 200 sztuk, można zamawiać go na www.polishvinyl.com oraz na www.alohasklep.pl.

video
dodano: 2015-04-30 18:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Green - Się gapisz (prod. Quiz) - STREET VIDEO

Dziś oficjalna premiera winylowej wersji albumu Green "Buntownicy i lojaliści" - z tej okazji udostępniamy spontanicznie zrealizowane video do utworu "Się gapisz" na bicie Quiza. Za obraz odpowiada Piotr Marciniak (agencja kreatywna I LIKE ART), który jest też autorem poligafii płyty Green "BiL".  Postprodukcja klipu oraz ostateczny szlif montażowy to dzieło Damiana Michalaka z Dobrekino Studio.
 
video dnia
dodano: 2013-06-05 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Green ft. W.E.N.A. - Wiecznie live (prod. O.S.T.R.)

Dlaczego: Czwartym singlem promującym legalny debiut Greena jest nagrane razem z W.E.N.Ą. "Wiecznie Live". Numer wyprodukował O.S.T.R. a album "Buntownicy I Lojaliści" znajdziecie w sklepach.

dodano: 2013-04-21 22:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Green - Więcej niż nic (prod. O.S.T.R., scratch: DJ Grubaz)

Debiutancki legal Greena dopiero co wjechał do sklepów a my dostajemy kolejne video. Tym razem klip nakręcony został do wyprodukowanego przez O.S.T.R'a numeru "Więcej Niż Nic".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-04-21 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 11)

"Jestem emce" z tegorocznego mixtape'u Procenta był chyba pierwszym numerem od czasu albumu "Kryptonim Monolog", na którym usłyszałem Greena. Pierwsza myśl? Dawaj pan tę nową płytę, bo całkiem niewykluczone, że będzie to bardzo mocny materiał. Wydany przez Aloha Entertainment we współpracy ze Step Records w intrygującej formie (nietypowe tajemnicze opakowanie) pierwszy legal "Buntownicy i Lojaliści" miał potwierdzić tendencję zwyżykową. Jak jest?

dodano: 2013-04-19 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W dniu premiery debiutanckiej płyty Greena zapraszamy do odsłuchu utworu "Ekran" z gościnnym udziałem O.S.T.R.'a oraz Hadesa. Singiel promuje album "Buntownicy i Lojaliści", który od dziś znajdziecie w sklepach na terenie całego kraju.

dodano: 2013-04-10 17:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Green - Dorośli (prod. O.S.T.R., scratch: DJ Grubaz)

Dlaczego: Drugi singiel ze zbliżającego sie wielkimi krokami albumu Greena "Buntownicy i Lojaliści". Utwór "Dorośli" wyprodukował O.S.T.R., za gramofonami stanął DJ Grubaz, a obraz zrealizowała ekipa Dobrekino Studio. W rozwinięciu znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu oraz powyższego teledysku.

dodano: 2013-03-18 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Green - Jestem z tych (prod. Quiz, scratch: DJ Kebs)

Dlaczego: Pierwszy street-singiel promujący płytę Greena "Buntownicy i Lojaliści", której premiera odbędzie się 19 kwietnia 2013 nakładem Aloha Entertainment przy współpracy ze Step Records i Mass Denim. Najwyższy czas na to, by nasz Młody Wilk pierwszej edycji zaatakował słuchaczy swoim legalnym debiutem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-03-16 16:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Green - Buntownicy i Lojaliści - premiera 19 kwiecień 2013

Płyta Greena "Buntownicy i Lojaliści" pojawi się nakładem Aloha Entertainment ze wsparciem Step Records już 19 kwietnia 2013. Więcej info wkrótce

dodano: 2013-02-22 13:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 3)

Debiutancki album Greena „Buntownicy i Lojaliści” ukaże się w kwietniu 2013 roku nakładem Aloha Ent. przy współpracy dystrybucyjnej i promocyjnej z opolską wytwórnią Step Records.

Green - pochodzący z Brzezin reprezentant łódzkiej sceny rap. Trzykrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz kilku innych turniejów. Uczestnik wielu bitew freestylowych w kraju. Autor znakomicie przyjętych płyt "Phonoloftaleina - Spadam" i "Green - Kryptonim Monolog". Na stałe współpracuje z O.S.T.R.'em. Uczestnik pierwszej edycji "Młodych Wilków Popkillera". Członek trasy koncertowej Tabasko w 2012.