DJ Grubaz do Tedego: "Jesteś frajer pierwszej wody."

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-13 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Tede znajduje się aktualnie w konflikcie z WdoWą, a tymczasem kolejna osoba zaatakowała go na swoich social mediach. DJ Grubaz, były współpracownik szefa NWJ i były kolega DJ-a Tuniziano obraził rapera, nazywając go "frajerem pierwszej wody". Warszawski MC ustosunował się do słów DJ-a w długim filmiku opublikowanym na swoim Instagramie.

"Tede, gadałeś, że jestem 'złodziej gramofonów'? Ja znając twój temat mówię, że jesteś frajer pierwszej wody. Do budy paparuchu." - napisał Grubaz na swoim instastory. Nie wiadomo, dlaczego DJ zaatakował Tedego, ale ten nie pozostał mu dłużny i opublikował swoją odpowiedź w dłuższym wideo na swoim Instagramie.

"Mam przekaz do nowej osoby w tej rozgrywce. Wykopanego z archeologicznego archiwum DJ-a Grubaza. Zapomniałem o jego istnieniu. Ostatni raz, kiedy o jego istnieniu pamiętałem, to były czasy, kiedy był z nami DJ Tuniziano, bo byli kolegami." - mówi Tede. - "DJ Grubaz objawił się nagle i tutaj muszę coś powiedzieć. Mylisz światy, mylisz rzeczywistości. Ja nie jestem z ciemnej strony mocy. Nigdy nie byłem i nie aspirowałem do bycia z ciemnej strony mocy. Nie uważam, że każdy musi być gangusem, żeby robić hip-hop. Wręcz przeciwnie, nie każdy musi być i hip-hop jest dla wszystkich. Natomiast nie muszę być z ciemnej strony mocy, żeby wiedzieć, że jedna z zasad tejże strony mówi, że na takie gadki jak ty masz o mnie, to albo pokazujesz papier albo wypi*rdalasz. Ponieważ i ja i ty wiemy, że tego papieru nie masz, to po prostu wypi*rdalasz. Nie pozdrawiam, wszystkich innych pozdrawiam i życzę miłego dnia."

DJ Grubaz usunął swój wpis na instastory niedługo po opublikowaniu filmika przez Tedego.

Oprócz tego, Tede niebezpośrednio ustosunkował się do konfliktu z WdoWą, mówiąc, że jego komentarz do takich sytuacji zawiera się w jego utworach.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

JJ
Jak wcześniej pisałem Ja zawsze z dużym dystansem do tego podchodzę chodzi o beefy, bo jeżeli chodzi o ten temat to też nie mam zdania to ich sprawa ja osobiście lubię Tdf, Wdowę, Numer Raz, Dj Grubsza (też się wypowiedział na ten temat) słucham ich od początku jak i za czasów Warszafskiego Deszczu jak i teraz nie jestem człowiekiem który słucha tylko Tdf a nie słucha Numera Raz, ja słucham obydwu dla mnie są ok to są ich prywatne sprawy (Tdf vs Numer Raz) czy teraz Wdowa vs Tdf nie mieszam się do tego to są ich sprawy dla mnie najważniejsza jest muza a nie kto z kim ma problem i też nie popieram z żadnych stron.
Anonim
Jak nie, jak świrowałeś człowieka z powiązaniami całą karierę, przykład, akcja gdzie rzekomo jakieś chamy tam miały jechać po Peje, już mieli jechać tam do niego ale coś tam wyszło i nie pojechali xd. Po drugie taki papier dostać, z nie swojej sprawy, to nie jest taka prosta sprawa, a w środowisku lokalnym dużo osób wie o wyczynach pana rapera i tyle.
nigga69
Tede to jest konfliktowy, nie bez powodu balwan nie mial featu z zadnym znaczacym raperem przez cala kariere
s.
A o albumie Fuck Tede słyszałeś?? Z konfliktowością się zgadzam, z bałwanem nie :)
Anonim
Miał z wieloma nawet z Pezetem czy Chada
JJ
Co się tak spinacie jak nie lubicie Tdf to wasza sprawa nikt wam nie każe go słuchać wiadomo rzecz gustu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>