Expe

Expe

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RDK x EXPE - RapTo(w)NieKoniec feat. Junes, DJ Ace (official video)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego klipu promującego wydawnictwo „Uwierzysz” autorstwa słubickiego duetu RDK/EXPE, który to album ukazał się w wersji fizycznej 12 maja 2014 roku nakładem labetu Cl3an Note Records. Obraz został zrealizowany do utworu „RapTo(w)NieKoniec” z gościnnym udziałem członków kolektywu Rap Addix – Junesa oraz DJ Ace’a. W teledysku możemy również zobaczyć takie postacie jak Expe, Zioło czy Jeżozwierz. Ostatnie 300 sztuk „Uwierzysz” jest nadal do nabycia na stronie www.3stanuta.pl . Formularz zamówienia znajdziecie w zakładce „Sklep”.

Tagi:
dodano: 2014-05-17 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

12 maja miała miejsce premiera albumu "Uwierzysz" autorstwa słubickiego duetu RDK/EXPE. Płyta ukazała się nakładem niezależnego labelu CL3AN NOTE RECORDS będącego częścią projektu muzycznego 3STA NUTA. Gościnnie udzelili się na niej m.in. Zioło, Junes i Kedyf. Album wciąż można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.3stanuta.pl, dostępny jest już także darmowy odsłuch całości.

Tagi:
video
dodano: 2014-05-10 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

RDK x EXPE - Jeszcze nie dziś (official video)

Prezentujemy drugi singiel zapowiadający album LP słubickiego duetu RDK/Expe zatytułowany „Uwierzysz”. Za obraz do utworu „Jeszcze nie dziś” odpowiada ekipa filmowa Properspektywa.com, która również zrealizowała wideoklip do pierwszego singla z tego wydawnictwa - tracku pt. „XX XIII”. Wspomniana płyta, w formie trzyskrzydłowego digipacku, ukaże się już 12 maja nakładem labelu Cl3an Note Records. Album zamówić można na stronie www.3stanuta.pl , wchodząc w kategorię „Sklep” i wypełniając odpowiedni formularz zamówienia. Odsłuch albumu będzie publikowany w dniach 13 – 16 maja na kanale 3sta TV w serwisie YouTube – po 4 utwory/dzień.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-05 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Album słubickiego duetu RDK/EXPE zatytułowany „Uwierzysz” ukaże się nakładem wytwórni CL3AN NOTE RECORDS 24 kwietnia b.r. W związku z tym prezentujemy okładkę, tracklistę i szczegóły odnośnie preorderu, które znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RDK x EXPE - XX XIII (official video)

Na początek tygodnia mamy dla Was pierwszy wideoklip zapowiadający album pochodzącego ze Słubic duetu mc/producent RDK/EXPE pt. „Uwierzysz” LP, który to krążek ukaże się w połowie kwietnia b.r. nakładem niezależnej wytwórni Cl3an Note Records, będącej częścią projektu 3sta Nuta. Obraz został zrealizowany do utworu „XX XIII”, który jest pierwszym z trzech singli, które poprzedzą kwietniową premierę wspomnianego wydawnictwa.

Wybór tego utworu jako debiutanckiego singla nie jest przypadkowy. Obie liczby (20 oraz 13) jak i wchodzące w ich skład cyfry mają dla rapera RDK duże znaczenie symboliczne, co też zostało odzwierciedlone w postaci tytułu tego kawałka, jak i charakterystycznego znaku, który został zaprojektowany specjalnie pod ten projekt i zostanie umieszczony na froncie. Co do tematyki utworu, jak wspomina raper: „Ten track ukazuje moją życiową metamorfozę i podsumowuje poszczególne etapy mojego życia, jest jakby skróconym lotem przez ten cały syf".

Tagi: