Stona

Stona

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-14 02:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po dłuższej ciszy nowym numerem atakuje Pyskaty, dodając też, że to "nie żaden singiel". Czy zbliża się jednak jakiś większy projekt? Tego nie wiemy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-01-15 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Danny dogrywa się na płytę Proceente "Zupynalefkisplify"

Proceente finalizuje prace nad nową płytą "Zupynalefkisplify". Album ma ukazać się wiosną 2014 nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Cały materiał nagrywany jest w warszawskim Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika. Prezentujemy fragment jednego z kawałków, konkretnie utworu "Czarnobyl", do którego dograł się Danny. Autorem bitu jest Stona. Więcej informacji o projekcie już niebawem.

video
dodano: 2013-06-24 20:15 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 16)

W.E.N.A. - "Imperium" Street Video

Kolejny teledysk promujący "Nową Ziemię" to street video do numeru "Imperium". Płyta Wudoe, Stony i Ike'a już 5 lipca, a ten singiel to coś dla fanów "Salutuj" i "Podstawowych Instrukcji". Gęsto okraszony świetnymi cutami, soczysty, boom-bapowy banger. No i W.E.N.A. zdecydowanie w formie. Sprawdźcie to!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-05-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W.E.N.A. x Stona - Nowa Ziemia. 05.07.13

Już 5 lipca pojawi się (oczywiście nakładem Aptaun Records) najnowszy album W.E.N.Y. i Stony zatytułowany "Nowa Ziemia". Singiel "Nic" już słyszeliśmy a ujawniony dziś trailer każe oczekiwać dość świeżych i nowoczesnych brzmień.

kategorie:
dodano: 2013-04-08 19:00 przez: Kollabo (komentarze: 41)

Zamot, jeden z AS-ów Aptaun Records, wygrywa konkurs zorganizowany przez portal Kollabo.pl na remix utworu "Wspólny Cel" w którym udzielili się tacy artyści jak KęKę, HuczuHucz, Haju, Jot, Te-Tris, Pacho, PeeRZet, Bisz oraz Dj HWR. W konkursie wzięło udział ponad 66 artystów, co dało słuchaczom prawie pięć godzin solidnej muzyki! Oryginał został wyprodukowany przez Stonę, producenta odpowiedzialnego między innymi za produkcję nowego albumu W.E.N.A. i to właśnie on był odpowiedzialny za wyłonienie zwycięzcy.