DJ Ike

DJ Ike

dodano: 2020-12-24 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Fani jak zwykle wypatrują Brudnych Serc w Wigilię i w końcu można powiedzieć, że się po części doczekali. Do sieci wyciekł numer Smarki Smarka z 2001 roku zatytułowany "Kola, denciak, szlug".

video
dodano: 2020-11-16 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

VNM wypuszcza pierwszy singiel z płyty "EXIT2020"! Raper zdecydował się rozpocząć krążek niespotykaną u niego klasyczną produkcją Magiery z cutami Dj Ike’a. Singiel jest uzewnętrznieniem towarzyszących mu od miesięcy obaw i niepewności w kontekście swojej kariery oraz napiętej sytuacji w kraju.

video
dodano: 2014-12-19 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Samad Records przedstawia drugi singiel z nadchodzącego albumu młodego rapera Kadafa, którego premiera przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku. Teledysk ten jest spontanicznym obrazem będącym zapisem wyprawy artysty do kraju tulipanów. Za produkcję tego numeru odpowiada Oer (B.O.K). Do całości swoje skrecze dołożył DJ Ike a obrazem zajęło się GRZVideos.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-13 13:10 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

2014 będzie chyba należał do producentów... "Utopia" Pawbeatsa wg przesłanek miała mieć premierę pod koniec 2013, jednak jak wiadomo "obsuwa to 5 element hip-hopu", zatem szykujmy się na kolejny tegoroczny producencki krążek. Twórca podkładów dla m.in. Bisza i Piha zapowiedział właśnie pierwszy singiel, w którym gościnnie udzieli się KęKę.

video
dodano: 2013-06-24 20:15 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 16)

W.E.N.A. - "Imperium" Street Video

Kolejny teledysk promujący "Nową Ziemię" to street video do numeru "Imperium". Płyta Wudoe, Stony i Ike'a już 5 lipca, a ten singiel to coś dla fanów "Salutuj" i "Podstawowych Instrukcji". Gęsto okraszony świetnymi cutami, soczysty, boom-bapowy banger. No i W.E.N.A. zdecydowanie w formie. Sprawdźcie to!

video
dodano: 2013-02-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 25)

Vnm, Deys, Te-Tris - Potencjał (C-walk Polska) prod. SoDrumatic cuty: Dj Ike

Przed wami nowe video pokazujące nie tylko, że C-Walk w Polsce istnieje i ma się dobrze, ale nie tylko. SoDrumatic pokazuje, że jest najgorętszym producentem w kraju, VNM, że jest w świetnej dyspozycji przed premierą nadchodzącego albumu, Tet że jego pomysły na flow są niewyczerpanym źródłem, a Deys - najmniej kojarzony z trójki pokazuje, że niewykluczone, że to się szybko zmieni.

dodano: 2013-02-22 19:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)

Wicher & Jimmy Kiss - G. Arcimboldo 'Ogień' (ft. Dj Ike, Czili) - Official Video

"G. Arcimboldo Ogień" to pierwszy singiel promujący najnowszą płytę duetu Wicher & Jimmy Kiss pt. "Werniks".
Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2012-10-10 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wielkimi krokami zbliża się "Antidotum 2" czyli najnowsza płyta producencka Metro, tym razem dostępna w wersji CD i LP - materiał trafi do nas już w najbliższy piątek 12 października. Czas więc na kolejny singiel.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2011-11-07 20:00 przez: admin (komentarze: 8)
DJ Ike to postać, która na scenie hip-hopowej jest już ponad 10 lat. Na koncie wiele nagrań z polskimi, jak i zagranicznymi muzykami. Czynnie zajmuje się graniem imprez, produkcją muzyki oraz turntablismem.

Już za kilka dni ukaże się jego płyta producencka pt. "Listen" i właśnie z tej okazji przeprowadziłem z nim rozmowę. Serdecznie zapraszam do lektury! Poniżej również dwa single z płyty, w tym jeden z udziałem W.E.N.Y. i Hadesa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-10 12:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 16)

Starszy Brat przemówił po raz drugi, niepostrzeżenie wypuszczając drugi kawałek.


Nawinięty na bicie Stony i oskreczowany przez DJ Ike'a wakacyjny "typowo chilloutowy numer, o relaksie, drineczkach i opalaniu" znajdziecie w rozwinięciu newsa.