Kadaf

Kadaf

video
dodano: 2015-09-14 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W związku z premierą nowego wydawnictwa jakim jest debiutancki album młodego rapera z Gliwic - Kadafa, wytwórnia Samad Records prezentuje nowe wideo, które jest obrazem do ostatniego singla promującego album „Postscriptum”. W numerze gościnnie pojawiają się Pasjonaci. Płyta „Postscriptum” to solidna dawka klasycznego rapu. 21 utworów na bitach najlepszych producentów, przeplatana udziałem znanych polskich Dj-ów, jest przekrojem oraz kolekcją spostrzeżeń rapera na otaczający go świat. Album dostępny jest na: http://www.samadrec.pl a jego odsłuch na kanale YouTube wytwórni.

Tagi:
video
dodano: 2014-12-19 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Samad Records przedstawia drugi singiel z nadchodzącego albumu młodego rapera Kadafa, którego premiera przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku. Teledysk ten jest spontanicznym obrazem będącym zapisem wyprawy artysty do kraju tulipanów. Za produkcję tego numeru odpowiada Oer (B.O.K). Do całości swoje skrecze dołożył DJ Ike a obrazem zajęło się GRZVideos.

Tagi:
video
dodano: 2014-07-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Samad Records prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącego albumu młodego rapera Kadafa, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Teledysk to obraz złożony z dwóch kontrastowych numerów o tytułach "Ślad" oraz "Widzę więcej". Za produkcję tego pierwszego odpowiada Pawko - producent Pasjonatów, natomiast produkcją drugiego numeru zajął się Fawola, znany z ostatniej płyty Eldoki. Do całości swoje cuty i skrecze dołożył Dj Soina, a obrazem zajął się GRZ Videos.

Tagi: