jimmy kiss

jimmy kiss

video
dodano: 2018-04-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Warto" to kawałek potwierdzający, że szklanka czasami jest do połowy pełna, a optymistyczne myślenie może dotknąć każdego. Muzyka, którą stworzył Jimmy Kiss idealnie swym rytem pasuje do wiosennego słońca. Całość utworu wizualizują spontaniczne filmiki nagrane przez raperkę podczas wakacyjnych wyjazdów,a bohaterowie to członkowie zespołu i przyjaciele artystki.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-28 19:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„Nie Musisz” to drugi singiel promujący album Ad.M.a & Jimmy Kiss „Dobrze Dobrze”. Tym razem fani raperki mogą usłyszeć ją w bardziej osiedlowym wydaniu. Charyzma w głosie i szczere linijki przypadną do gustu fanom jej pierwszej płyty jak i tym którzy w jej twórczości poszukiwali zmiany i elementu zaskoczenia. Jednocześnie Ad.M.a poinformowała, że premiera jej najnowszej płyty nastąpi 21 stycznia 2018 roku nakładem Ex Oriente Lux. Za realizację teledysku do najnowszego utworu „Nie Musisz” odpowiada ekipa Reconmedia. Album „Dobrze Dobrze” promuje także utwór „Ile Jeszcze”.

kategorie:
dodano: 2017-12-28 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na nową płytę długogrającą „Fox” - Ad.M.a przerywa dwu-letnią ciszę wydawniczą . "Dobrze Dobrze" spod szyldu Ex Oriente Lux to kolaboracja artystki ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss'em – który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”.
"Dobrze Dobrze" rozpoczyna nowy rozdział w twórczości artystki, porusza tematykę wyborów, walki o własną wizję rzeczywistości a także rozliczenia ze światem realnym. Raperka odkrywa także przed słuchaczami swoje przemyślenia na temat rodzinnego wschodu. Unikatowe damskie flow połączone z oniryczną muzyką zabiera słuchacza w podróż po peryferiach naszego kraju i dorosłości.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W oczekiwaniu na nową płytę długogrającą „Fox” - Ad.M.a przerywa dwuletnią ciszę wydawniczą . "Dobrze Dobrze EP" spod szyldu Ex Oriente Lux to kooperacja artystki ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss'em – który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”.

dodano: 2014-02-02 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dwa kolejne epizody serii Flip That Shit. Tradycyjnie już, w każdym odcinku usłyszycie po trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali: Kudel, Jimmy Kiss, Jaca, Kamska, KPSN oraz Da Vosk Docta.

dodano: 2014-01-16 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Dolar feat. Proceente - Leń (prod. Jimmy Kiss, cuty DJ Czarli)

Utwór „Leń” powstał  po wielu miesiącach zwlekania. Jak to lenie mają w zwyczaju. Najpierw bit, później powolnym krokiem do studia i mamy efekty. Dolar i Proceente w luźnym kawałku opowiadają jak ciężko być leniem w rapowym świecie i jak dobrze jest czasem nic nie robić. Za bit odpowiada Jimmy Kiss znany ze współpracy z Piekielnym czy chociażby Ad.M.ą. Za adapterami staną Dj Czarli. Okładkę przyrządził solidny QWERTAJ. Zapraszamy do słuchania.

video
dodano: 2013-05-31 12:00 przez: Anonim (komentarze: 1)

Wicher & Jimmy Kiss - E.Munch 'Krzyk' (Official Video)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku, który promuje płytę duetu: Wicher & Jimmy Kiss pt. 'Werniks'. Teledysk do utworu 'E.Munch - Krzyk' został nakręcony przez studio filmowe: Marcin Mazurkiewicz Studio.
Aby zamówić wersję fizyczną, pisz na adres: werniks2013@interia.pl

dodano: 2013-04-15 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Scena hip-hopowa z Bielska-Białej rośnie w siłę, to nie ulega wątpliwości. zDolne Przedmieście, ADK, Beeres, Meridialu to zapewne nie wszyscy reprezentanci tego śląskiego miasta. Ci, którzy stamtąd pochodzą, na pewno wymienią ich więcej, jednak chciałem się skupić na konkretnym raperze, choć on sam na swoim profilu na facebook’u odcina się od określenia „raper”, bo po prostu pisze teksty, a swoich „fanów” nazywa zwyczajnie słuchaczami. Panie i Panowie, oto Wicher, który wydając swój najnowszy materiał wyprodukowany w całości przez Jimmy’ego Kiss’a p.t.”Werniks EP”, jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że jest młodym kotem, który w niedługim czasie może naprawdę zamieszać, jeśli kolejnym wydawnictwem będzie podwyższał sobie liryczną poprzeczkę.

video
dodano: 2013-03-11 18:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 1)

2. Wicher & Jimmy Kiss - P. Bruegel 'Wieża Babel' (Mash-Up Video)

P. Bruegel 'Wieża Babel' to drugie video promujące najnowszą płytę duetu Wicher & Jimmy Kiss pt. "Werniks". Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2013-03-06 15:00 przez: Anonim (komentarze: 2)

Zapraszamy do odsłuchania, ściągnięcia oraz zakupienia płyty pt. "Werniks" duetu Wicher & Jimmy Kiss. Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2013-02-22 19:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)

Wicher & Jimmy Kiss - G. Arcimboldo 'Ogień' (ft. Dj Ike, Czili) - Official Video

"G. Arcimboldo Ogień" to pierwszy singiel promujący najnowszą płytę duetu Wicher & Jimmy Kiss pt. "Werniks".
Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2013-01-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zapraszamy do sprawdzenia pierwszej videozapowiedzi płyty pt. "Werniks EP" duetu Wicher & Jimmy Kiss. Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.