Ogień

Ogień

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-26 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

O BRZ'cie znów zrobiło się głośno po jednorazowym numerze "Skąd te dziary", który personalnie traktował o znanych raperach na polskiej scenie hiphopowej.

"Debiut "WODA", który na początku nie był hitem sprzedażowym nadal zbiera dużo pozytywnych komentarzy jako album do którego warto wrócić podczas natężenia sceny nowoczesnymi brzmieniami." - czytamy w komunikacie prasowym. Album "Ogień" jest kolejnym po "Wodzie". Grafiki na okładce pierwszego albumu dają do zrozumienia że jest to drugi z czterech albumów Woda - Ogień - Ziemia - Powietrze.

Tagi:
video
dodano: 2013-03-11 18:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 1)

2. Wicher & Jimmy Kiss - P. Bruegel 'Wieża Babel' (Mash-Up Video)

P. Bruegel 'Wieża Babel' to drugie video promujące najnowszą płytę duetu Wicher & Jimmy Kiss pt. "Werniks". Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2013-03-06 15:00 przez: Anonim (komentarze: 2)

Zapraszamy do odsłuchania, ściągnięcia oraz zakupienia płyty pt. "Werniks" duetu Wicher & Jimmy Kiss. Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2013-02-22 19:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)

Wicher & Jimmy Kiss - G. Arcimboldo 'Ogień' (ft. Dj Ike, Czili) - Official Video

"G. Arcimboldo Ogień" to pierwszy singiel promujący najnowszą płytę duetu Wicher & Jimmy Kiss pt. "Werniks".
Materiał został zrealizowany w oparciu o oryginalny koncept malarski, gdzie każdy utwór nosi nazwę obrazu i jest ściśle powiązany z jego treścią i historią.

dodano: 2011-08-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)


Siwers/Tomiko feat. Parzel - Szukam (2011)

Dlaczego: Trzeci singiel promujący "Ogień" i kolejna świetna produkcja ekipy ToczyVideos. Brudno, miejsko, rozkminkowo. Warto wspomnieć, że dDziś rusza też oficjalne forum Aptaunu pod adresem www.aptaun/forum.