BRZ

BRZ

kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:59 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Duet MERITOOM tworzą Szczur i Jokero – dwaj raperzy, którzy współpracowali przy projekcie “Stara Szkoła” z producentem Flame, odpowiedzialnym za produkcję całej płyty. Obaj raperzy pojawili się na płycie Polskiej Wersji “Notabene”. Zwrotkę Szczura możemy usłyszeć w utworze “Duchowa Wolność”, natomiast Jokero dograł się do utworu “Odmieniec”. Rok temu, przy wsparciu SSG został zrealizowany i opublikowany utwór “Jak Wiadomo”, zapowiadający cały projekt.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-26 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

O BRZ'cie znów zrobiło się głośno po jednorazowym numerze "Skąd te dziary", który personalnie traktował o znanych raperach na polskiej scenie hiphopowej.

"Debiut "WODA", który na początku nie był hitem sprzedażowym nadal zbiera dużo pozytywnych komentarzy jako album do którego warto wrócić podczas natężenia sceny nowoczesnymi brzmieniami." - czytamy w komunikacie prasowym. Album "Ogień" jest kolejnym po "Wodzie". Grafiki na okładce pierwszego albumu dają do zrozumienia że jest to drugi z czterech albumów Woda - Ogień - Ziemia - Powietrze.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-05 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 10)

BRZ (Diil Gang) skrytykował ostatnio na swoim Facebooku polskich raperów za kopiowanie zagranicznych produkcji, a teraz wypuścił kawałek, w którym dosadnie atakuje niektórych z nich. W utworze "Skąd te dziary" raper dissuje m.in. Bedoesa, W.E.N.Ę. oraz Tau.

video
dodano: 2015-01-24 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

BRZ - Lepsze jutro / Pytasz się | (DIIL TV HD)

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego klipu zawodnika Hemp Records BRZa do numeru "Lepsze Jutro/Pytasz się". Za bit odpowiada sam BRZ. Teledysk promuje płytę "WODA", która ukazała się 13. grudnia ubiegłego roku i można ją zamówić tutaj.

Tagi:
video
dodano: 2014-05-30 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Hemp Records prezentuje drugi singiel promujący debiutancki album Jongmena "Kontrapunkt". Gościnnie w numerze "Jestem gotów" występują Bilon i BRZ. Za produkcję video odpowiada DIIL.TV, na bicie Szwed SWD. "Kontrapunkt" dostępny jest do kupienia na stronie hempshop.pl.

Tagi:
video
dodano: 2013-07-20 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

BRZ X Jongmen - Grzech pierworodny | (DIIL.TV HD)

"Grzech pierworodny" to efekt współpracy dwóch przedstawicieli wytwórni Hemp Records, których albumy ukażą się jeszcze w tym roku. Posłuchajcie co w brudnym i ciężkim klimacie do przekazania mają BRZ i Jongmen.

Tagi: