WENA

WENA

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Wczoraj swoją premierę miała pierwsza płyta Erosa, "Elwis Picasso". Wśród gości, na płycie możemy znaleźć Pyskatego, który od 5 lat nie jest aktywny muzycznie. W kawałku "To już koniec" były reprezentant Aptaun zaczepia W.E.N.Ę. i ogłasza, że jego muzyczna kariera dobiegła końca.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 22:25 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 17)

Podczas niedzielnego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragicznego wydarzenia. Paweł Adamowicz, prezydent miasta, został zaatakowany nożem na scenie. Przewieziony do szpitala przeszedł kilkugodzinną operację - niestety, na drugi dzień zmarł. Między innymi to wydarzenie stało się przyczyną rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Kali, Malik Montana, Peja, Tau, Buczer, Bilon, Holak, Kafar, Grubson, Dudek P56, Donguralesko, MiloMailo, Alcomindz, WENA, Mrozu, Remik oraz organizatorzy Openera to tylko niektórzy z tych, którzy zdecydowali się skomentować sprawę. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-10-31 14:33 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przedstawiamy pierwszy singiel z nadchodzącego autorskiego, solowego albumu Siódmego - "Se(a)ns Życia". Premiera płyty planowana jest na pierwszy kwartał 2019 roku. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-05 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 10)

BRZ (Diil Gang) skrytykował ostatnio na swoim Facebooku polskich raperów za kopiowanie zagranicznych produkcji, a teraz wypuścił kawałek, w którym dosadnie atakuje niektórych z nich. W utworze "Skąd te dziary" raper dissuje m.in. Bedoesa, W.E.N.Ę. oraz Tau.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2011-12-04 21:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 2)

fot. solovsky.com

Gdy zaprosisz rapową legendę to możesz być spokojny o powodzenie koncertu. Gdy jednak odważysz się zaprosić newcomera - może być różnie. Świeża krew jako headliner to zawsze ryzyko pustej sali, bo po prostu nikt o gwieździe wieczoru nie słyszał. Na szczęście między innymi pomoc byczych sponsorów pozwoliła zorganizować koncert Stalleya jako wydarzenie bezpłatne. Kawiarniana salka w Pałacu Kultury i Nauki zapełniła się więc setkami ludzi z bardzo różnych bajek, od uliczników, przez skejtów po hipsterów. Wszyscy czekali na 28-latka z Ohio.