miloMailo

miloMailo

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 22:25 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 17)

Podczas niedzielnego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragicznego wydarzenia. Paweł Adamowicz, prezydent miasta, został zaatakowany nożem na scenie. Przewieziony do szpitala przeszedł kilkugodzinną operację - niestety, na drugi dzień zmarł. Między innymi to wydarzenie stało się przyczyną rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Kali, Malik Montana, Peja, Tau, Buczer, Bilon, Holak, Kafar, Grubson, Dudek P56, Donguralesko, MiloMailo, Alcomindz, WENA, Mrozu, Remik oraz organizatorzy Openera to tylko niektórzy z tych, którzy zdecydowali się skomentować sprawę. 

video
dodano: 2013-03-08 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

miloMailo - Nie Zapomnę feat. Yanaz & Mesajah (prod. GPD)

Oto kolejne video pochodzące z albumu "Kamień Milowy" reprezentanta wrocławskiej sceny, miloMailo. W utworze jak i klipie gościnnie udzielili się członkowie zespołu Natural Dread Killaz. Za podkład i refren odpowiada Grand Papa Dziad.

dodano: 2012-09-20 14:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

MiloMailo, szykuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty „Kamień Milowy”. Album ukaże się 6 listopada 2012 roku pod szyldem Lion Stage Records, a już dziś prezentujemy okładkę i najnowsze informacje o nadchodzącym krążku.

dodano: 2011-11-23 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)


Piętnasty odcinek Rap One Shot to zarazem kolejny odsłonięty numer z "Zaklinacza Deszczu" i wizyta w SzpadTV Cribs. Poniżej również trzy wcześniejsze odcinki, a w nich miloMailo i GPD, C-Zet/Ceha i Marian Wielkopolski.