Jedynak

Jedynak

video
dodano: 2017-11-07 18:18 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Sarius prezentuje szósty singiel promujący jego nadchodzący krążek "Antihype" (jeden z albumów zawartych w naszym rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać).

video
dodano: 2015-05-07 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Dawid Podsiadło i Flirtini zaprezentowali efekt współpracy prosto ze studia Czwórki. Na zaproszenie stacji artyści podjęli się napisania wspólnego utworu. Premiera odbyła się 6 maja w specjalnym wydaniu audycji Podsiadówka. To pierwsza odsłona projektu Żywy Gig w Czwórce - muzycznych spotkań artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę.

kategorie:
dodano: 2013-06-13 09:11 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

Rap History Warsaw, S1 Warsaw, Aptaun Records i organizatorzy festiwalu Dźwiękzłam łączą siły, aby wspólnie z rapowymi głowami rozpocząć sezon wakacyjny w Warszawie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2011-12-04 21:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 2)

fot. solovsky.com

Gdy zaprosisz rapową legendę to możesz być spokojny o powodzenie koncertu. Gdy jednak odważysz się zaprosić newcomera - może być różnie. Świeża krew jako headliner to zawsze ryzyko pustej sali, bo po prostu nikt o gwieździe wieczoru nie słyszał. Na szczęście między innymi pomoc byczych sponsorów pozwoliła zorganizować koncert Stalleya jako wydarzenie bezpłatne. Kawiarniana salka w Pałacu Kultury i Nauki zapełniła się więc setkami ludzi z bardzo różnych bajek, od uliczników, przez skejtów po hipsterów. Wszyscy czekali na 28-latka z Ohio.