Dawid Podsiadło vs. Flirtini "DIAGRAM" - wspólny numer na żywo w studiu Czwórki

Dawid Podsiadło i Flirtini zaprezentowali efekt współpracy prosto ze studia Czwórki. Na zaproszenie stacji artyści podjęli się napisania wspólnego utworu. Premiera odbyła się 6 maja w specjalnym wydaniu audycji Podsiadówka. To pierwsza odsłona projektu Żywy Gig w Czwórce - muzycznych spotkań artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę.

Dawida Podsiadło, najzdolniejszego polskiego songwritera młodego pokolenia, nie trzeba nikomu przedstawiać. W skład Flirtini wchodzą Ment XXL (połowa Rasmentalism) oraz Jedynak (znany warszawski didżej i promotor). Imprezy firmowane przez ten duet biją rekordy popularności. Wrażliwość i ciepły głos Dawida spotkają się z kreatywnymi, elektronicznymi rozwiązaniami stosowanymi przez Flirtini. Dzięki Czwórce dowiecie się, jak brzmi połączenie tych unikalnych talentów.

Radiowa Czwórka przechodzi metamorfozę. Ze stacji, która od lat słynęła z promowania niszowych brzmień i muzycznych trendów, zmienia się w radio otwarte na szerokie muzyczne spektrum i nowe grupy słuchaczy. W jej programie odnajdą się zarówno fani nowoczesnych brzmień elektronicznych, wielkomiejscy klubowicze, jak też słuchacze delikatnych i skupionych piosenek spod znaku Dawida Podsiadły, który od niedawna prowadzi na antenie tej stacji swoją autorską audycję. Flagowym projektem stacji, symbolizującym tę zmianę, jest właśnie Żywy Gig.

Dawid Podsiadło vs Flirtini: DIAGRAM

 

anon
Czwórka już od długiego czasu promuje szerokie brzmienia. Są pasma z muzyką elektroniczną, hip-hopową, rockową itd. więc raczej nie widze tu żadnej rewolucji :)
anon
A połączenie ciekawe, oby więcej takich
anon
Napiszecie coś o bd płycie Yelawolfa? Hula już od 2 tygodni a u Was nic!
anon
Popkiller juz dawno temu obrazil się na Yelawolfa
anon jeszczeraz
Chyba właśnie się obrazili. Swoją drogą to dziwne, może uznali, że Yela to pop i trzeba go kill?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>