Ad.M.a & Jimmy Kiss "Ile Jeszcze" - singiel i zapowiedź wspólnego projektu!

W oczekiwaniu na nową płytę długogrającą „Fox” - Ad.M.a przerywa dwuletnią ciszę wydawniczą . "Dobrze Dobrze EP" spod szyldu Ex Oriente Lux to kooperacja artystki ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss'em – który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”.

Ad.M.a o numerze: Utwór  "Ile Jeszcze" to hołd dla mojego domu czyli Polski wschodniej. To właśnie moje rodzinne strony zainspirowały mnie do założenia Ex Oriente Lux co z łaciny oznacza Światło Przychodzi Ze Wschodu. Kawałek ten stanowi jednocześnie pierwszy singiel z płyty Ad.M.a & Jimmy Kiss "Dobrze Dobrze EP".

"Dobrze Dobrze EP" rozpoczyna nowy rozdział w twórczości artystki, porusza tematykę wyborów, walki o własną wizję rzeczywistości a także rozliczenia ze światem realnym. Raperka odkrywa także przed słuchaczami swoje przemyślenia na temat rodzinnego wschodu. Unikatowe damskie flow połączone z oniryczną muzyką zabiera słuchacza w podróż po peryferiach naszego kraju i dorosłości.

Sprawdź najnowsze i nadchodzące premiery płytowe

Tagi: 

papilot
Ale bym ta szmatke na bolczuna nasadzil... redhedzik rasowy, chcialbym sie przekonac czy jebie sie tak dobrze jak mowia na miescie.
eldojot
Dobra jest, sprawdzona i polecam, moge kopsnac namiar
Pytanie
Zastanawia mnie jedno. Widać, że Ad.Ma ma z Wami dobre układy od czasu jak brała udział w Młodych Wilkach. Cokolwiek od niej wychodziło wstawialiście newsa - kawałek, zapowiedź, koncert no ok., Ale jak zadebiutowała to nie było recenzji "Gdy skrzydła w popiele..." Zatem czyżby w Waszych oczach ów debiut fonograficzny wypadł na tyle słabo, że nie chcieliście źle o nim pisać (lub pisać dobrze i wyjść na bezkrytycznych dziennikarzy propsujących swoich ludzi), dlatego odpuściliście sobie recenzję?
Mateusz Natali

Odpowiedź jest prosta - natłok premier jest tak ogromny, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego recenzować, a wręcz przez ilość płyt jest u nas ostatnio bardzo mało recenzji. Dlaczego? Ja np żeby przygotować odpowiednio pełną i dogłębną recenzję potrzebuję około tygodnia słuchania danej płyty, a przy tym jak codziennie jesteśmy zalewani nową muzyką to rzadko kiedy uda mi się przysiąść tak mocniej do jakiegoś albumu :)

Prawdziwy
......

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>