VNM, Deys, Te-Tris, DJ Ike "Potencjał (C-Walk Polska)" - teledysk

video
dodano: 2013-02-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 25)

Vnm, Deys, Te-Tris - Potencjał (C-walk Polska) prod. SoDrumatic cuty: Dj Ike

Przed wami nowe video pokazujące nie tylko, że C-Walk w Polsce istnieje i ma się dobrze, ale nie tylko. SoDrumatic pokazuje, że jest najgorętszym producentem w kraju, VNM, że jest w świetnej dyspozycji przed premierą nadchodzącego albumu, Tet że jego pomysły na flow są niewyczerpanym źródłem, a Deys - najmniej kojarzony z trójki pokazuje, że niewykluczone, że to się szybko zmieni.

reklama
aaa
Przecież ten Deys to straszny wack, pewnie specjalnie rapuje jako drugi żeby ktoś nie zaczynał słuchać kawałka po jego zwrotce ewentualnie wyłączał przed.
slg_reader
zgadzam się. Podbicia do ksywek Zkibwoy'a i Wankza też niegodne. Reszta spoko, czekam na kolejną płytę Venoma.
marszalmat
haha kurwa ale leszcze z was. deys ma respy od laika, szopsa, bisza i chuj wie jeszcze kogo wiec teraz ogar jak żałosne są wasze posty. pozdro :)
aaa
Chuj mnie obchodzi kim się jara Laik i Bisz, jeżeli któryś z nich powie, że przejebałby Edwarda Nortona zostałbyś pedałem?
wesss
a ja zajme sie C-Walkiem, kurwa to nie taniec, zrozumcie to, nie róbcie z tego "sztuki". C-Walk to krok gangu cripsów co pewnie wiecie, a robienie z tego tańca jest po prostu śmieszne. Pokaż C-Walka w nieodpowiednim miejscu w USA. Pokaż jak tańczysz. Sory panowie, nie porwało mnie poza bicikiem który nieźle buja.
Sane
kiedyś oglądałem o tym dokument jak wypowiadali sie Cripsi... nazywajac tych co "tańczą" nie należących do gangu jako CLOWN WALk ... i poniekąd maja racje
Paweł Miedzielec

C-Walk w Polsce to porażka tak samo jak polski odłam cripsów i inne pierdoły.

Lolo
Tet i Venom zaliczyli kolejny progres (o ile to jeszcze mozliwe!?) mega flow i mega stylowka! Deysa slysze pierwszy raz ale i rownie pieknie sie zaprezentowal! Propsiwa za cala akacje z c-walk'iem! Elo
Wut
Kopiowanie stylu hashtagownia od Slaw to progres? Ok. Venom slabo tak ze ja pierdole. Tet spox.
piotryoshi
nie macie pojęcia o polskim cwalku wiec sie na ten temat nie wypowiadajcie
gangstapasta
Tak, nie mamy pojęcia o polskim c-walku, bo coś takiego nie powinno w ogóle istnieć. Jest to jakiś twór typu polskiego stowarzyszenia na rzecz wydobycia ropy naftowej w Kyrgistanie. No ludzie, przecież Crips nie mają nic wspólnego z Polską/
sane
niedługo zaczną klamkami machać na teledyskach :P
pctw
"Obecnie przekształcony w taniec, można wyróżnić trzy rodzaje tego stylu tanecznego. Crip Walk - Powolne, dokładne ruchy. Mało widowiskowe. Używany tylko przez członków gangu Crips. Clown Walk - Najpopularniejszy styl, ruchy szybkie i widowiskowe. Wiele osób dodaje do tego stylu swoje własne kroki czyniąc go wyjątkowym. Pojawia się Beatriding, czyli umiejętność akcentowania dźwięku werbli odpowiednimi krokami. Crown Walk - Styl szybszy od cripa, ale wolniejszy od clowna. Najdokładniejszy ze wszystkich stylów. Nakłada się nacisk na styl." tyle w temacie
pctw
Takie gadanie, ze tylko członkowie gangu Crips mogą tańczyć c-walka to bzdura. Od kiedy Ice Cube spopularyzował go na jednym ze swoich koncertów w 98 przestało to by lokalne. CLOWN walk może tańczyć każdy! To już jest zjawisko globalne i tego się nie zmieni. Np na Politechnice Warszawskiej w Szkole tańca Riviera też uczą c-walka. Globalizacja, tego nie zmienisz...
Wojtas...
Jestem właśnie po obejrzeniu 4 sezonów serialu Southland, który dobrze oddaje klimat ulic przedmieść LA, polecam. C-Walk jest ściśle powiązany z kulturą gangów, także wykonywanie jego przez osoby takie jak tu powyżej jest co najmniej śmieszne i nie na miejscu.
piotryoshi
polecam felieton kukiego o clown walku, bo gówno wiecie a sie udzielacie
Plako LBC
w Polsce nie ma i nie będzie c-walk'a. Ale trzeba przyznać, że VNM nawinął przyzwoicie.
C-walk Polska
Zapraszam do obejrzenia sobie kilku dokumentów o LA i cripsach. Sam snoop dogg przyznaje że clown walk który wywodzi się od crip walku jest tańcem i jeśli tak to nazywasz w compton to nikt Ci nic nie zrobi. Tak samo wypowiadał się kurupt i dj quick. Chłopaki, nie wysilajcie się, że coś w Polsce nie ma miejsca. Nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie więc trochę się wyedukujcie w tym temacie, a potem zapraszam do rozmów ;)
C-walk Polska
A swoją drogą c-walk świetnie rozwinął się w Kanadzie, Holandii, Niemczech, Rosji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Turcji czy Australii. Dlaczego tylko u nas jest problem z pustym hejterstwem popieranym wikipedią i teledyskami? Bez granic! Peace!
C-walk Polska
A swoją drogą c-walk świetnie rozwinął się w Kanadzie, Holandii, Niemczech, Rosji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Turcji czy Australii. Dlaczego tylko u nas jest problem z pustym hejterstwem popieranym wikipedią i teledyskami? Bez granic! Peace!
wesss
Paweł Miedzielec - wypowiedź tego człowieka starczy mi do tego, by nie zmieniać poglądu na temat C-Walka w Polsce.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>