SoDrumatic

SoDrumatic

dodano: 2020-05-05 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

Wychodząc z tego założenia odpalamy nowy cykl, który w najbliższych tygodniach stanie się naszym stałym punktem. Codziennie rano otrzymacie porcję 3 utworów wybieranych przez raperów, producentów, aktywistów i dziennikarzy związanych z polskim hip-hopem. Ich klucz jest jeden - mają być to numery, które dodają danej osobie otuchy, które włącza ona by się podbudować lub które zawsze wywołują w niej pozytywne emocje. Bez depresyjnych myśli, gniewu, agresji, złości - tylko utwory, które wesprą, rzucą dobre słowo, motywację, albo po prostu pomogą się zrelaksować i przychillować. Gotowi na Dobry Vibe na Trudny Czas?

Piąty odcinek zapewnia specjalista od dobrych wibracji, jeden z najbardziej utalentowanych i cenionych producentów na polskiej scenie - SoDrumatic!

video
dodano: 2019-12-04 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Benzyna" to kolejny singiel promujący nadchodzący album Diseta pt. "Drive". Gościnnie w utworze pojawia się NOSTALG1A - młoda wokalistka, która wcześniej współpracowała m.in. ze Smolastym, EDM-owym duetem Diviners, Sher7ock'iem czy ka-mealem. Za muzykę odpowiada SoDrumatic, zaś teledysk to dzieło GRZVideos.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-13 13:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W dniu premiery swojego piątego albumu, Kękę puszcza klip do jednej z najbardziej osobistych piosenek z "Mr. Kękę". W utworze "Drogi Tato" radomski raper opisuje relację ojciec-syn, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, a w emocjonalnym refrenie wspiera go Sebastian Riedel, syn legendarnego wokalisty grupy Dżem. Gitarę Riedela dopełnia podkład SoDrumatica, natomiast za teledysk odpowiada ekipa 9LITER.

video
dodano: 2019-08-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zgodnie z zapowiedzią tydzień rozpoczynamy mocnym uderzeniem - Tymek, VNM i Bisz na bicie SoDrumatica czyli drugi Cypher wieńczący galę Popkillery 2019! Cypher #3 już za równy tydzień...

kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Good Times” to producencki album SoDrumatica – beatmakera znanego ze współpracy z takimi artystami jak Sokół, Quebonafide, VNM, Karolina Czarnecka, Grubson czy Flirtini. Debiutancki krążek tego producenta zawiera 10 nowych kompozycji, które jak to ujmuje SoDrumatic stanowią “soundtrack beztroskich chwil”. Ich optymistyczne, pogodne brzmienie to nie tylko ładne melodyjki, ale też zastrzyk pozytywnej energii na te mniej wesołe momenty, których wiele w tych niepewnych czasach.

recenzja
kategorie: Elektronika, Recenzje
dodano: 2017-09-21 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na producencki materiał od SoDrumatica czekało wielu słuchaczy polskiego rapu. Po wyprodukowaniu wszelkiej maści świetnych numerów dla VNMa, Palucha, Mesa, 2cztery7 czy też Sokoła przyszedł czas na album, który z zamiarze miał być swoistą wizytówką Wojciecha. "Good Times" zapowiadało kilka singli, przy czym ten wypuszczony najwcześniej - "Who Got The Funk" odbił się bodaj najszerszym echem. Trudno się nie dziwić, gdy z głośnika i ekranu wręcz wylewała się letnia aura. "Good Times", jak czytam w prasowych zapowiedziach - ma stanowić "soundtrack do beztroskich chwil". Faktycznie, tak jest, choć gdzieś z tyłu głowy pojawia się myśl, że zabrakło przysłowiowej kropki nad i...

dodano: 2017-08-30 22:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Good Times” to producencki album SoDrumatica – beatmakera znanego ze współpracy z takimi artystami jak Sokół, Quebonafide, VNM, Karolina Czarnecka, Grubson czy Flirtini.

Debiutancki krążek tego producenta zawiera 10 nowych kompozycji, które jak to ujmuje SoDrumatic stanowią “soundtrack beztroskich chwil”. Ich optymistyczne, pogodne brzmienie to nie tylko ładne melodyjki, ale też zastrzyk pozytywnej energii na te mniej wesołe momenty, których wiele w tych niepewnych czasach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-16 20:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Cicho ostatnio u Pyskatego - czyżby cisza przed burzą? Teraz warszawski MC z zaskoczenia zaatakował nowym numerem na bicie SoDrumatica. Sprawdźcie "Dzieci Gorszego Boga".

kategorie: Imprezy, News, Patronaty
dodano: 2015-01-25 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Metro będzie kolejnym członkiem jury siódmej edycji Beatbattle.poznan. Organizatorzy dzisiaj poinformowali, że brzeski producent dołącza do Czarnego HiFi i SoDrumatic'a, którzy również zdecydują o tym, kto powalczy o tytuł Mistrza Polski Beatmakerów 7 marca w poznańskim Projekcie LAB!

Do końca eliminacji pozostał tydzień. 31 stycznia to ostateczna data, do której producenci mogą wysyłać swoje zgłoszenia na Beatbattle.poznan w dwóch kategoriach: Beat Show i Live Act. By wziąć udział w eliminacjach, w zależności od kategorii, wystarczy wysłać dwa 1.5 minutowe bity lub jedną 3 minutową video-rutynę. 13 finalistów wystąpi podczas imprezy finałowej 7 marca w klubie Projekt LAB w Poznaniu.

video dnia
dodano: 2014-11-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

VNM x KUBA KNAP x W.E.N.A. x KUBAN - TOUR OF THE YEAR prod.SoDRUMATIC

Dlaczego: Mieliśmy dla Was zdjęcia z planu, pora na sam klip... "Co powstaje, gdy na bicie od SoDrumatica spotka się Dream Team polskiej sceny rapowej? Odpowiedź jest prosta: Dziki Bounce!" - głosi info prasowe. Teledysk to tylko przedsmak tego, czego możemy spodziewać się podczas koncertów. Ten żywiołowy team razem z Quebonafide od 21-30 listopada, przemierzy 2 500 km, odwiedzając 7 polskich miast, by dać Wam emocję, które na dłuugo zostaną w Waszej pamięci. Trasa Tour of the Year powered by Hustla.pl powstała z inicjatywy wrocławskiej agencji Hip Hop Koncert, która niedawno świętowała swoje 5 urodziny. Jednak line-up to nie jedyna atrakcja jaką przygotowali dla nas organizatorzy...

wydarzenie
dodano: 2014-11-11 22:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Tour of the Year powered by Hustla.pl to mieszanka wybuchowa, sceniczny koktajl mołotowa, czyli piekielnie mocny lineup! Na jednej scenie zobaczycie czołówkę polskiej rap gry. Wystąpią charyzmatyczni i stylowi raperzy, którzy swoją wysoką pozycję przypieczętowali wspaniałymi wydawnictwami: VNM i W.E.N.A. Towarzyszyć im będą młodzi i energetyczni adepci, którzy znienacka wtargnęli na rynek robiąc przy tym sporo zamieszania: Quebonafide, Kuba Knap i Kuban. Jeszcze w tym tygodniu na kanale YouTube Hustla Music ukaże się klip do utworu promującego całą trasę, nagranego przez czwórkę VNM x W.E.N.A. x Kuba Knap x Kuban na bicie SoDrumatica. Zanim to nastąpi mamy dla Was natomiast fotorelację z planu teledysku, który parę dni temu zapowiadaliśmy Wam już na naszym Instagramie!

video
dodano: 2014-07-31 17:01 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

SoDrumatic - Who Got The Funk

Ostatni dzień lipca muzyczna Polska zapamięta na długo, bo to właśnie dzisiaj premierę ma pierwszy singiel i klip SoDrumatic „Who Got The Funk”, zapowiadający producencki album artysty „Good Times”.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-23 12:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii wzmocnień raperskich skład Prosto poszerzył się o producenta, i to nie byle jakiego - bo jednego z najlepszych na polskiej scenie, SoDrumatica!

Tagi:
kategorie: Audio, News, R&B, Soul
dodano: 2014-02-04 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Prezentujemy pierwszy singiel z nadchodzącej kompilacji Flirtini “Heartbreaks & Promises”. Autorem “Dance For You” jest zasłużony dla polskiej rap sceny SoDrumatic. Premiera całej płyty - 8 marca w wersji online. Później fizycznie w dystrybucji Asfalt Records. Oprócz nas gościnnie subiektywna czołówka polskich producentów. Jest na co czekać. Do usłyszenia!" - piszą Flirtini, czyli Ment XXL i Jedynak a SoDrumatic... po raz kolejny potwierdza światową klasę i zawstydzającą muzyczną uniwersalność. Klasa.

Tagi:
dodano: 2014-01-05 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Pochodzący z Krakowa Deys to jeden z tych artystów, którzy w minionym roku byli dla mnie jednym z największych odkryć w rodzimym rapie. Konsekwentnie kreujący własny styl, niepodobny do żadnego obecnego na scenie, zarówno podziemnej jak i mainstreamowej wydając serię video klipów, zarówno autorskich jak i klimatycznych wizualizacji tworzył otoczkę wokół swojego mixtape "Audiogramy". Przyszedł w końcu czas by pobrać owe wydawnictwo.

Wśród gości: VNM, Te-Tris, Lou, Kobik, czy LaikIke1, bity zafundowali nam młodzi zdolni. Usłyszymy bowiem produkcje autorstwa: Lenzy'ego, SoDrumatica, Juicy'ego, FOUX'a, czy NoTime'a. W rozwinięciu newsa tracklista, link do downloadu, możliwość zamówienia fizycznej wersji mixtape oraz najnowszy klip do numeru "Odpowiedzi", na bicie Drumaholikz.

Strony