Metro, Czarny HIFI i SoDrumatic jurorami Beatbattle.poznan VII

Metro będzie kolejnym członkiem jury siódmej edycji Beatbattle.poznan. Organizatorzy dzisiaj poinformowali, że brzeski producent dołącza do Czarnego HiFi i SoDrumatic'a, którzy również zdecydują o tym, kto powalczy o tytuł Mistrza Polski Beatmakerów 7 marca w poznańskim Projekcie LAB!

Do końca eliminacji pozostał tydzień. 31 stycznia to ostateczna data, do której producenci mogą wysyłać swoje zgłoszenia na Beatbattle.poznan w dwóch kategoriach: Beat Show i Live Act. By wziąć udział w eliminacjach, w zależności od kategorii, wystarczy wysłać dwa 1.5 minutowe bity lub jedną 3 minutową video-rutynę. 13 finalistów wystąpi podczas imprezy finałowej 7 marca w klubie Projekt LAB w Poznaniu.

Oprócz samych walk uczestników, podczas Mistrzostw Polski Beatmakerów Beatbattle.poznan publiczność będzie miała okazję usłyszeć specjalnie przygotowane showcase'y członków jury. Swój dj set zaprezentuje również Metro! Będzie to jedna z niewielu okazji usłyszenia artysty w takiej konwencji!

Metro to bardzo charakterystyczna postać na polskiej scenie producenckiej. Jako jeden z pierwszych zbierał na płytach niezliczoną ilość gości, których umiejętności rapowe testował na swoich bitach. Na debiutanckim „Antidotum EP” rapowali m.in. O.S.T.R, Te-Tris czy grupa Dinal. Produkcje dla polskich raperów, nie satysfakcjonowały Metro do końca. Wkrótce wydając nakładem wytwórni Asfalt, a trochę później w szeregach Queen Size Records współpracował z takimi tuzami niezależnej sceny hip-hopowej jak Guilty Simpson, Raaka, Dj Babu czy Blu, który gościnnie zarapował na najnowszym krążku pt. „Metroit City”. Jego styl zawsze charakteryzowało przywiązanie do starej szkoły hip-hopu. Tłuste bity, oparte na soulowych i funkowych pętlach, przywodzą na myśl inspiracje klimatem kalifornijskiej wytwórni Stones Throw. Zdobyte doświadczenie, Metro na pewno wykorzysta przy ocenie uczestników Beatbattle.poznan, a fascynacje muzyczne przełożą się na wyjątkowy dj set.

FB EVENT: www.facebook.com/events/329203073943342

Szczegóły związane ze startem w eliminacjach znajdziesz na: www.beatbattlepoznan.pl/beatbattle-poznan/regulamin

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>