BeatBattle.Poznan

BeatBattle.Poznan

kategorie:
dodano: 2015-02-21 17:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

7 marca to data kolejnej edycji Mistrzostw Polski Beatmakerów Beatbattle.poznan! Już po raz siódmy 13 uczestników stanie do walki o tytuł najlepszego producenta w dwóch kategoriach! Imprezę finałową w poznańskim klubie Projekt LAB urozmaicą showcase'y członków jury, w skład którego wchodzą Czarny HIFI, SoDrumatic i Metro, a także warsztaty producenckie.

Beatbattle.poznan to impreza, która od pięciu lat przyciąga do Poznania fanów brzmień z pogranicza hip-hopu i muzyki elektronicznej. Mistrzostwa Polski Beatmakerów to formuła, w której do walki staje kilkunastu producentów, których celem jest zdobycie tytułu w kategoriach Beat Show i Live Act. O zwycięstwie decyduje zacne grono jury, w skład którego wchodzą doświadczeni producenci o ugruntowanej pozycji na scenie okołohiphopowej.

wydarzenie
dodano: 2015-02-16 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Mistrzostwa Polski Beatmakerów, to nie tylko walki producentów i showcase'y członków jury! Nad przebiegiem całej imprezy zawsze czuwa DJ, który swoją selekcją wprowadza w odpowiedni nastrój tak publikę jak i zawodników! Organizatorzy ogłosili, że postacią dowodzącą deckami podczas siódmej edycji Beatbattle.poznan będzie DJ HAEM!

Przypominamy, że siódmy finał Beatbattle.poznan odbędzie się 7 marca w klubie Projekt LAB. Tym razem w jury konkursu zasiądą Czarny HiFi, SoDrumatic i Metro. Oprócz oceniania uczestników, zaprezentują również swoje showcase'y.

kategorie: Imprezy, News, Patronaty
dodano: 2015-01-25 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Metro będzie kolejnym członkiem jury siódmej edycji Beatbattle.poznan. Organizatorzy dzisiaj poinformowali, że brzeski producent dołącza do Czarnego HiFi i SoDrumatic'a, którzy również zdecydują o tym, kto powalczy o tytuł Mistrza Polski Beatmakerów 7 marca w poznańskim Projekcie LAB!

Do końca eliminacji pozostał tydzień. 31 stycznia to ostateczna data, do której producenci mogą wysyłać swoje zgłoszenia na Beatbattle.poznan w dwóch kategoriach: Beat Show i Live Act. By wziąć udział w eliminacjach, w zależności od kategorii, wystarczy wysłać dwa 1.5 minutowe bity lub jedną 3 minutową video-rutynę. 13 finalistów wystąpi podczas imprezy finałowej 7 marca w klubie Projekt LAB w Poznaniu.

wydarzenie
kategorie: Imprezy, News, Patronaty
dodano: 2015-01-05 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy na siódmą edycję Mistrzostw Polski Beatmakerów Beatbattle.poznan! 7 marca w Poznaniu po raz kolejny kilkunastu młodych producentów stanie do walki o tytuł w dwóch kategoriach BEAT SHOW i LIVE ACT. Już dziś ruszają eliminacje do zawodów!

kategorie:
dodano: 2013-12-02 08:21 przez: Proporcja.com (komentarze: 6)

Mistrzostwa Polski Beatmakerów Elade/Microlab/Beatbattle.poznan to przedsięwzięcie skierowane do miłośników muzyki, nie zważając na niezliczoną ilość szufladek gatunkowych, w które można byłoby ją włożyć. Z każdym rokiem do Poznania przybywa grono uczestników wybranych przez zacne jury, którzy prezentując swoją twórczość i konkurując ze sobą w dwóch kategoriach, tworzą swoiste święto muzyki instrumentalnej.

dodano: 2013-11-08 15:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 0)

Od pierwszych edycji Beatbattle.poznan w jury zawsze zasiadali beatmakerzy i aktywiści związani z muzyką około hip-hopową i nie tylko. Funkcję arbitrów sprawowali już m.in. Druh Sławek, Kixnare czy Webber. Od dwóch lat przewodniczącym jest jeden z najbardziej uznanych polskich producentów, czyli Mikołaj "Noon" Bugajak, który tym razem wspierany będzie przez Maceo Wyro, Czarnego HiFi i patr00, który specjalnie na tę okazję przyjedzie do nas z Kanady. Nie będzie to jednak jedyny gość z zagranicy.

dodano: 2013-10-27 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

RBMA/Elade/Microlab Beatbattle.poznan to przedsięwzięcie skierowane do miłośników muzyki, nie zważając na niezliczoną ilość szufladek gatunkowych, w które można byłoby ją włożyć. Z każdym rokiem do Poznania przybywa grono uczestników wybranych przez zacne jury, którzy prezentując swoją twórczość i konkurując ze sobą w dwóch kategoriach, tworzą swoiste święto muzyki instrumentalnej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2013-10-03 12:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 2)

Mistrzostwa Polski Beatmakerów to przedsięwzięcie skierowane do miłośników muzyki, nie zważając na niezliczoną ilość szufladek gatunkowych, w które można byłoby ją włożyć.

Z każdym rokiem do Poznania przybywa grono uczestników wybranych przez zacne jury, którzy prezentują swoją twórczość, tworząc swoiste święto muzyki instrumentalnej. Podczas pięciu kolejnych edycji, które odbyły się do tej pory,miejsce znalazło się tak dla brzmień mocno hip-hopowych jak i bardziej elektronicznych, które jednak wciąż utrzymywały się w konwencji beats. Celem imprezy jest nie tylko wyłonienie tego najlepszego, ale i świetna zabawa przy podkładach tworzonych przez młodych, obiecujących muzyków. Do tej pory w naszych imprezach uczestniczyło prawie 2000 osób, a do eliminacji zgłosiło się łącznie około 400 kandydatów z całego kraju. Zwłaszcza dzięki zeszłorocznej edycji, która stanowiła dużo krok naprzód. Mistrzostwa Polski Beatmakerów stały się kluczowym punktem w kalendarium krajowych wydarzeń muzycznych i tę pozycję chcielibyśmy podtrzymać również w tym roku!

wydarzenie
dodano: 2012-12-01 17:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 0)

Do startu 5. Mistrzostw Polski Beatmakerów pozostały już tylko trzy tygodnie. Oficjalne Before Party w klubie Opcja za nami, a więc Beatbattle.poznan wchodzi w ostatnią fazę przygotowań Od kilkunastu dni znamy już wszystkich uczestników najbliższej edycji.

Oprócz sześciu śmiałków, którzy zaprezentują swoje Live Acty, na scenie konkurować będzie dwunastu, a nie jak wcześniej zapowiadaliśmy, ośmiu zawodników w kategorii Beat Show. Oprócz tego wiemy już kto odpowiedzialny będzie za poprowadzenie całości imprezy i utrzymanie napięcia w ryzach!

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2012-10-25 10:01 przez: Proporcja.com (komentarze: 0)

Piąta odsłona Mistrzostw Polski Beatmakerów to z założenia kolejny krok naprzód. Lepsza lokalizacja, rozbudowany skład sędziowski i miejmy nadzieję, coraz wyższy poziom rywalizacji, to czynniki, które powinny dostarczyć jeszcze więcej emocji.

dodano: 2012-10-01 23:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Piąta edycja BeatBattle.Poznan to w założeniu kolejny krok naprzód. W tym roku, obok zwycięzców poprzedniej edycji (Nowok i Nativizm) i dwóch producentów kluczowych dla polskiej sceny, których ogłoszono w zeszłym tygodniu (Noon, Envee), na kanapie sędziowskiej zasiądzie gość z zagranicy. Będzie nim jeden z największych talentów sceny brytyjskiej ostatnich lat, uznany producent i dj, mający na koncie współpracę z wieloma artystami, ERIC LAU!