Czarny (HIFI)

Czarny (HIFI)

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-02-15 17:28 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Diox i Czarny powracają jako HIFI. Duet zaprezentował dziś pierwszy singiel z nadchodzącego albumu "Ludzie", który będzie miał swoją premierę w kwietniu. Utwór "Lawiny" wyprodukował Czarny, a teledysk to zasługa MVPclips.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-21 18:37 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Po dobrze przyjętej płycie "Niedopowiedzenia" Czarny postanawia iść za ciosem. Artysta ogłosił właśnie oficjalnie, że w tym roku wyda kolejny krążek. Wychodzi na to, że w 2014 będziemy mieli dalszy ciąg wysypu albumów producenckich...

dodano: 2013-11-08 15:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 0)

Od pierwszych edycji Beatbattle.poznan w jury zawsze zasiadali beatmakerzy i aktywiści związani z muzyką około hip-hopową i nie tylko. Funkcję arbitrów sprawowali już m.in. Druh Sławek, Kixnare czy Webber. Od dwóch lat przewodniczącym jest jeden z najbardziej uznanych polskich producentów, czyli Mikołaj "Noon" Bugajak, który tym razem wspierany będzie przez Maceo Wyro, Czarnego HiFi i patr00, który specjalnie na tę okazję przyjedzie do nas z Kanady. Nie będzie to jednak jedyny gość z zagranicy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2013-10-03 12:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 2)

Mistrzostwa Polski Beatmakerów to przedsięwzięcie skierowane do miłośników muzyki, nie zważając na niezliczoną ilość szufladek gatunkowych, w które można byłoby ją włożyć.

Z każdym rokiem do Poznania przybywa grono uczestników wybranych przez zacne jury, którzy prezentują swoją twórczość, tworząc swoiste święto muzyki instrumentalnej. Podczas pięciu kolejnych edycji, które odbyły się do tej pory,miejsce znalazło się tak dla brzmień mocno hip-hopowych jak i bardziej elektronicznych, które jednak wciąż utrzymywały się w konwencji beats. Celem imprezy jest nie tylko wyłonienie tego najlepszego, ale i świetna zabawa przy podkładach tworzonych przez młodych, obiecujących muzyków. Do tej pory w naszych imprezach uczestniczyło prawie 2000 osób, a do eliminacji zgłosiło się łącznie około 400 kandydatów z całego kraju. Zwłaszcza dzięki zeszłorocznej edycji, która stanowiła dużo krok naprzód. Mistrzostwa Polski Beatmakerów stały się kluczowym punktem w kalendarium krajowych wydarzeń muzycznych i tę pozycję chcielibyśmy podtrzymać również w tym roku!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-12 19:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Czarny / HIFI Banda - Niedopowiedzenia (trailer)

Czarny / HIFI już w listopadzie wypuści autorski album "Niedopowiedzenia". Na płycie znajdziemy zarówno kompozycje instrumentalne, jak i utwory z gościnnym udziałem raperów i wokalistów. W tym gronie znajdą się Pezet, Hades i Diox z HIFI Bandy, Cheeba czy Grizzlee. Oczywiście nie zabraknie też skreczy, o które zadbają wyśmienici specjaliści w tym fachu – DJ Kebs i DJ Panda.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-12-12 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)
Ostatni przypływ popularności i sukces HIFI Bandy był o tyle zaskakujący, co zasłużony. Lata konsekwentnego siedzenia w podziemiu i szlifowania stylów, lata wolnostylowych starć Dioxa, lata wytrwałego przebijania się przez internetowy hejting by w końcu móc pogratulować sobie dobrze wykonanej roboty.

"Fakty Ludzie Pieniądze" było materiałem na tyle mocnym, że po wyprzedaniu nielegalnego nakładu Prosto postanowiło puścić na półki reedycję a ta stała się wielkim hitem, zapewniając chłopakom też featuringi na paru głośnych krążkach. Dlatego oczekiwania względem pierwszego w pełni oficjalnego "23:55" były wyjątkowo rozdmuchane. Czy warszawski kwartet dał radę je spełnić i pójść za ciosem?