23:55

23:55

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-03-13 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Album zespołu HIFI BANDA - 23:55, osiągnął status "Złotej płyty" przyznawanej przez ZPAV. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy mają ten album na oryginalnym nośniku, jak również wszystkim, którzy włożyli swoją pracę w powstanie tej "złotej" płyty." - napisał Diox. Gratulujemy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-10-24 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


"Ptaki" czyli wspólny numer Dioxa i Tomasiny to zdecydowanie jeden z lepszych kawałków na ubiegłorocznym "23:55" HIFI Bandy. Teraz utwór doczekał się całkiem udanego i klimatycznego zobrazowania.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-12-12 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)
Ostatni przypływ popularności i sukces HIFI Bandy był o tyle zaskakujący, co zasłużony. Lata konsekwentnego siedzenia w podziemiu i szlifowania stylów, lata wolnostylowych starć Dioxa, lata wytrwałego przebijania się przez internetowy hejting by w końcu móc pogratulować sobie dobrze wykonanej roboty.

"Fakty Ludzie Pieniądze" było materiałem na tyle mocnym, że po wyprzedaniu nielegalnego nakładu Prosto postanowiło puścić na półki reedycję a ta stała się wielkim hitem, zapewniając chłopakom też featuringi na paru głośnych krążkach. Dlatego oczekiwania względem pierwszego w pełni oficjalnego "23:55" były wyjątkowo rozdmuchane. Czy warszawski kwartet dał radę je spełnić i pójść za ciosem?