Niedopowiedzenia

Niedopowiedzenia

video
dodano: 2013-03-12 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Czarny HIFI feat. Pezet - Niedopowiedzenia

Dlaczego: Tytułowy kawałek z płyty Czarnego HIFI, producenta znanego przede wszystkim z nagrań w zespole HIFI Banda, ale również współpracy z Pezetem, Małolatem, VNM-em czy Eldo, doczekał się teledysku. Numer bił w ostatnim czasie rekordy popularności. W cztery miesiące od premiery albumu "Niedopowiedzenia", zatytułowane tak samo nagranie z Pezetem zaliczyło na YT blisko dwa miliony odsłon! Klip zrealizowała ekipa Letemknow Sequence.

video
dodano: 2012-11-12 20:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

W dniu premiery producenckiej płyty Czarnego z HIFI Bandy zatytułowanej "Niedopowiedzenia" dostajemy klip do numeru z Grizzleem i Cheebą a także darmowy odsłuch całego albumu (ten poniżej). Naszą recenzję mogliście za to przeczytać już wczoraj.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-11 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)

Gdyby Czarny miał taki kaprys, wcale nie musiałby się specjalnie napracować nad swoją producentką, żeby ta odniosła sukces. Zaprosiłby Małolata do nagrania sequela "Kto wrócił na osiedle", Hades z Dioxem daliby mu "Kontroluję majka 2", a na deser Eldo napisałby kontynuację "Spaceru" - i gotowe. Na szczęście kaprysu takiego nie miał, dzięki czemu "Niedopowiedzenia" zaskakują. Czym?

dodano: 2012-10-22 21:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Płyta producencka Czarnego z HIFI "Niedopowiedzenia" ukaże się już 12 listopada, ale nagranie "Nadal", będące de facto utworem zespołu HIFI Banda, będzie można znaleźć tylko na limitowanej edycji 2CD dostępnej do 7 listopada pod tym adresem.

Producent tak mówi o "Nadal":

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-12 19:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Czarny / HIFI Banda - Niedopowiedzenia (trailer)

Czarny / HIFI już w listopadzie wypuści autorski album "Niedopowiedzenia". Na płycie znajdziemy zarówno kompozycje instrumentalne, jak i utwory z gościnnym udziałem raperów i wokalistów. W tym gronie znajdą się Pezet, Hades i Diox z HIFI Bandy, Cheeba czy Grizzlee. Oczywiście nie zabraknie też skreczy, o które zadbają wyśmienici specjaliści w tym fachu – DJ Kebs i DJ Panda.