Poznań

Poznań

dodano: 2013-05-11 17:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 1)

DJ Czarny/Tas - "Time To Build" feat. Ozay Moore [2013]

„Time To Build" to pierwszy singiel zapowiadający drugi album duetu DJ Czarny&Tas. Utwór nawiązuje do stylistyki, z której muzycy dali się poznać na swoim debiutanckim krążku „Passion, music, hip-hop", a gościnnie pojawia się w nim raper i wokalista Ozay Moore. Swoją cegiełkę do brzmienia utworu dołożyli również Kuba Frydrych (gitara) i Andrzej Konieczny (klawisze).

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2012-10-25 10:01 przez: Proporcja.com (komentarze: 0)

Piąta odsłona Mistrzostw Polski Beatmakerów to z założenia kolejny krok naprzód. Lepsza lokalizacja, rozbudowany skład sędziowski i miejmy nadzieję, coraz wyższy poziom rywalizacji, to czynniki, które powinny dostarczyć jeszcze więcej emocji.

wydarzenie
dodano: 2012-10-24 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

West Coast w Polsce rośnie w siłę - zarówno wśród raperów współtworzących ten nurt, jak i miłośników tłustego basu, których przybywa z każdym kolejnym dniem. Próżno jednak szukać hip-hopu z zachodniego wybrzeża na dzisiejszych "czarnych imprezach", które zazwyczaj puszczają te same oklepane klasyki pokroju "California Love" czy "Still D.R.E.". Dlatego postanowiliśmy wyjśc naprzeciw wszystkim fanom Kalifornii i zorganizować cykl eventów, na których będzie dominował West Coast wszelakiej postaci.

dodano: 2010-08-12 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)


DJ Czarny/Tas "Passion, Music, Hip Hop" (2010)

Dlaczego: Bo macie okazję zobaczyć żywą pasję, doskonałą muzykę i hip-hop w najlepszym wydaniu. Jestem pod wielkim wrażeniem. Jeden z najlepszych, podziemnych singli tego roku. Przepiękne!