Foux

Foux

kategorie:
dodano: 2017-06-02 08:11 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Tracklista:

 

01. Filipek X Foux - Młody Bukowski

02. Filipek X Foux - Efekt Wahadła

03. Filipek X Foux - Pora dla buntowników feat Radzias

04. Filipek X Foux - Atramentowe Noce

05. Filipek X Foux - Wilki Powstaną feat Planet ANM

06. Filipek X Foux - Wszystkie Pociągi Odjechały

07. Filipek X Foux - Dopóki feat Penx

08. Filipek X Foux - Klub 22 feat QBIK, VBS

09. Filipek x Foux - Szukaj mnie tam feat Kartky

video
dodano: 2017-05-25 18:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Duet Filipek x Foux zaprezentował kolejny klip z albumu "Młody Bukowski", tym razem do numeru "Atramentowe Noce". Poprzednie teledyski powstały do kawałka tytułowego oraz utworu "Pora dla buntowników" z gościnnym udziałem Radziasa. Premiera płyty nastąpi 23 czerwca.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-18 20:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Filipek i Foux udostępnili drugi klip promujący ich wspólny album pod tytułem "Młody Bukowski". W utworze "Pora dla buntowników" swoją zwrotkę dorzucił Radzias. Inni goście, którzy pojawią się na płycie to Planet ANM, VBS, QBIK oraz Penx. Premiera krążka - 23 czerwca.

Tagi:
dodano: 2015-08-10 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku zebraliśmy m.in. rzeczy z nadchodzących projektów od Dawnych Dni, Flinta, Harego i Fouxa, nowe numery od Kaza Bałagane czy Tymina oraz luźny efekt wspólpracy naszych Młodych Wilków - Sariusa, Otsochodzi i Karwela.

video
dodano: 2014-07-23 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Hary x Foux - Jim Morrison (ft. Ad.M.a)

Hary tempo wydawnicze podkręcił naprawdę mocno i po solowym albumie pracuje teraz nad projektem z Fouxem. Na razie dostajemy pierwszy singiel, w którym gościnnie pojawia się Ad.M.a a za video odpowiadają Improbros.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-17 23:04 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 11)

Białas - Czasem Czuje (Feat. Danny) prod. Foux [KLIK KLAK #4]

Przed nami kolejny solowy numer od Białasa. Tym razem gościnnie na tracku pojawił się Danny, a za produkcję odpowiedzialny jest Foux. Do czwartego Klik Klaka otrzymujemy również improwizowany klip od Dejsa i eLJota. "Czasem czuję" z pewnością jest najbardziej klimatycznym z dotychczas wypuszczonych numerów z tej serii. Zachęcamy do odsłuchu!

Tagi:
dodano: 2014-01-05 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Pochodzący z Krakowa Deys to jeden z tych artystów, którzy w minionym roku byli dla mnie jednym z największych odkryć w rodzimym rapie. Konsekwentnie kreujący własny styl, niepodobny do żadnego obecnego na scenie, zarówno podziemnej jak i mainstreamowej wydając serię video klipów, zarówno autorskich jak i klimatycznych wizualizacji tworzył otoczkę wokół swojego mixtape "Audiogramy". Przyszedł w końcu czas by pobrać owe wydawnictwo.

Wśród gości: VNM, Te-Tris, Lou, Kobik, czy LaikIke1, bity zafundowali nam młodzi zdolni. Usłyszymy bowiem produkcje autorstwa: Lenzy'ego, SoDrumatica, Juicy'ego, FOUX'a, czy NoTime'a. W rozwinięciu newsa tracklista, link do downloadu, możliwość zamówienia fizycznej wersji mixtape oraz najnowszy klip do numeru "Odpowiedzi", na bicie Drumaholikz.

video
dodano: 2013-06-27 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 6)

Deys - Triki (prod. Foux)

"Przychodzi czas na projekt poprzedzający moje pierwsze LP. Deys - Triki (prod. Foux) Jest pierwszym numerem z materiału "Audiogramy" którego kawałki będą ukazywać się co kilka tygodni wraz z bardziej lub mniej zaawansowanym klipem. Całe zamieszanie realizowane jest w towarzystwie wielu konkretnych producentów i raperów. Po opublikowaniu wszystkich kawałków będzie można kupić wersję fizyczną. Mocno dziękuje wszystkim słuchającym oraz tym którzy wspierają i pomagają w realizacji wszelkich planów." Trzeba przyznać, że zapowiada się obiecująco, zdecydowanie polecamy.

Tagi:
dodano: 2013-06-09 19:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 7)
planet

"Zapraszamy do przesłuchania drugiego singla promującego mixtape "Nowa Szkoła" - projektu organizowanego przez fanpage Swag Jak Skurwysyn. Tym razem doszło do kolaboracji Planet ANM'a oraz FOUXa, czego efektem jest utwór "Lot nad kukułczym gniazdem". Utwór ten to najlepszy przykład koncepcji nowego wydawnictwa - mixtape newschoolowy, zrezygnowanie z koncepcji swagu, na rzecz dobrej, nowoczesnej muzyki na miarę XXI wieku.

Kawałek będzie również bonus trackiem na nadchodzącym albumie Planeta - "Pas Oriona". Ponadto na fanpage trwa głosowanie na front cover mixtape'u. Numer do sprawdzenia w rozwinięciu newsa.

dodano: 2013-04-23 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Co słyszę jego numer, to lepszy od poprzedniego. Na profilu SB Maffija pojawił się nowy track Quebonafide zatytułowany "Lara Croft", traktujący postacie z gier komputerowych jako motyw przewodni nawijki, która staje się coraz bardziej efektowna. "Jeśli twój rap nie do końca ma ręce i nogi jak Rayman", to sprawdź jak się robi to w newschoolowej konwencji z odpowiednim wyczuciem. Produkcją numeru zajął się Foux, a sprawdzić go możecie w rozwinięciu.

Tagi: