Yappe

Yappe

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-02-28 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na wspólny album z duetem producenckim JazBrothers Yappe serwuje mini-mixtape zatytułowany "Na spokojnie". Materiał to 6 numerów na instrumentalach, plus jeden bonusowy, wyprodukowany przez INDЄB'a. Jak sam mówi, zamysłem towarzyszącym mu przy nagrywaniu było jak największe zróżnicowanie i jak najmniejsza spójność. Każdy numer to inna stylistyka, inny sposób pisania i rapowania. Premierze mixtape'u towarzyszy premiera mash-upu autorstwa Improbros do utworu "Bezsenność".

Tagi:
dodano: 2015-08-10 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku zebraliśmy m.in. rzeczy z nadchodzących projektów od Dawnych Dni, Flinta, Harego i Fouxa, nowe numery od Kaza Bałagane czy Tymina oraz luźny efekt wspólpracy naszych Młodych Wilków - Sariusa, Otsochodzi i Karwela.

dodano: 2014-12-01 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Yappe to zwycięzca konkursu sprzed czterech lat organizowanego przez Reda na najlepszą zwrotkę, która to miała znaleźć się na jego albumie. Wszystko wskazuje na to, że projekt Balkan Boya ostatecznie nie doszedł do skutku, a reprezentant Knurowa po 4-letniej przerwie powraca ze świeżym materiałem pt. "Choby Rzygać". Na krażku znajdziemy dziesięć utworów, za których produkcję odpowiedzialni są wyłącznie JazBothers i DWD. Na gramofonach DJ Jeżuu oraz DJ Jarzomb. "Choby rzygać" dostępne jest w wersji fizycznej w formie klasycznego, dwuczęsciowego digipacka.

Tagi:
dodano: 2010-12-15 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)
Pamiętacie jeszcze jak informowaliśmy was o konkursie organizowanym przez Reda, w którym zwycięzca otrzyma możliwość pojawienia się na jego płycie obok Zeusa i Spinache'a? Najlepszą, zdaniem Balkan Boya, zwrotkę do kawałka "Rap Emerytura" nagrał Yappe.

Mamy dla was garść informacji i dwa kawałki młodego rapera, który być może właśnie wykorzystał swoją wielką szansę.