Kocur

Kocur

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-10 20:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Aljazeera" to piąty singiel i zarazem drugi klip promujący debiutancki album duetu Mosad/Kocur "Ludzie Roboty Systemy", którego premiera miała miejsce we wrześniu zeszłego roku. O skrecze i cuty w numerze zadbał Dj Kebs. Album dostępny na www.marathonbrothers.pl.

Tagi:
dodano: 2015-08-27 19:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Apollo" to trzeci singiel z "Ludzie Roboty Systemy" - debiutanckiego albumu duetu Mosad/Kocur. Limitowany preorder można zamawiać na www.marathonbrothers,pl oraz www.hifiwear.pl. Premiera 25 września 2015, nakładem Marathon Brothers.

dodano: 2015-08-19 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ludzie Roboty Systemy" to tytułowy utwór, a zarazem drugi singiel z debiutanckiego albumu duetu Mosad/Kocur.

Gościnnie w numerze udzielają się RakRaczej i Dj Wojak, którzy reprezentują trójmiejską ekipę DwaZera. Premiera albumu 25 września nakładem Marathon Brothers. Preorder albumu dostępny na www.marathonbrothers.pl oraz www.hifiwear.pl.

Tagi:
dodano: 2015-08-12 17:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ultrafiolet" to pierwszy singiel promujący debiutancki album duetu mc/producent MOSAD x KOCUR - "LUDZIE-ROBOTY-SYSTEMY". O skrecze w numerze zadbał Dj Falcon1. Premiera wydawnictwa odbędzie się 25 września 2015 nakładem Marathon Brothers. Cały czas można zamawiać limitowany preorder na www.hifiwear.pl lub na www.marathonbrothers.pl.

dodano: 2015-08-10 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku zebraliśmy m.in. rzeczy z nadchodzących projektów od Dawnych Dni, Flinta, Harego i Fouxa, nowe numery od Kaza Bałagane czy Tymina oraz luźny efekt wspólpracy naszych Młodych Wilków - Sariusa, Otsochodzi i Karwela.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-08-05 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Debiutancki krążek Mosad/Kocur "Ludzie-Roboty-Systemy" wydany nakładem MARATHON BROTHERS oficjalnie ukaże się 25 września 2015. Limitowany nakład płyty w wersji digipack można zamawiać w preorderze na stronie www.marathonbrothers.pl oraz www.hifiwear.pl. Do albumu została przygotowana seria plakatów filmowych. Wystawa on-line to tylko jeden z elementów tego co wiąże się z muzyką duetu mc/producent, pozostając jedynie tłem dla ich muzyki.

Tagi:
dodano: 2014-09-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie cyklu zebraliśmy nowe numery od Solara, Suprana, Mi-Li, Kocura i Neile, single zapowiadające nadchodzące projekty od Vixena, Morala, Kamila P.R.J, Obera i Zielichowskiego, a także track Kamela i Danta w ramach punkowego Projektu Lexoo. Przypomniał o sobie też Pyskacz, finalista konkursu na Młodego Wilka Publiczności.

dodano: 2014-06-23 16:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym odcinku naszego cyklu przede wszystkim liczne i ciekawe kooperacje: Bleiza, Procenta i Łysonżiego, Kamela, Harego i Dannego czy Zetewupe, Zioła i Dżejpy. Poza tym nowe tracki od m.in. Leha, Kocura, Neile i Fonope. Znajdzie się też coś dla fanów żeńskiego rapu - Dore wraz z rockowym ZuoZone, nowy teledysk Zygi oraz Ryfa Ri w kolejnej odsłonie "Ladies Rap". Zapraszamy!

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-17 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Najnowsza, darmowa epka reprezentanta RPS Enterteyment - Kocura - pod tytułem "Mikrokosmos" to kompilacja ośmiu numerów, utrzymana w dość refleksyjnym klimacie. Jest to przedsmak jego pierwszego solowego nielegala, który ukaże się na wiosnę tego roku. W rozwinięciu możecie zapoznać się z tracklistą materiału, odsłuchem i darmowym linkiem do ściągnięcia.

video
dodano: 2013-03-12 13:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

Razem mają 55 lat, ale wciąż wiedzą, co to znaczy serwować świeże mięso! Mowa o duecie Kocur X Boomer. Panowie w tym tygodniu dołączyli do grona artystów wytwórni RPS Enterteyment.

Dwójka raperów pochodzi z południa województwa lubuskiego. Oboje wychowali się na klasycznych, hip-hopowych produkcjach z Nowego Jorku. Muzyczna młodość przekłada się na obecne inspiracje. Boomer i Kocur to fani mocnych bębnów, tłustego basu i szczerej do bólu nawijki.

Tagi: