DanT

DanT

dodano: 2014-09-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie cyklu zebraliśmy nowe numery od Solara, Suprana, Mi-Li, Kocura i Neile, single zapowiadające nadchodzące projekty od Vixena, Morala, Kamila P.R.J, Obera i Zielichowskiego, a także track Kamela i Danta w ramach punkowego Projektu Lexoo. Przypomniał o sobie też Pyskacz, finalista konkursu na Młodego Wilka Publiczności.

dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-03 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Kamel & DanT feat. DJ Roka - Houuu (prod. Yohann)

Choć dzisiejszy luty ma już w sobie przebłyski marca, to wciąż zimno. Rozgrzać was postanowili rozgrzani serią shotów Kamel i DanT z gościnnym udziałem DJ'a Roki. Kawałek "Houuu" wyprodukował Yohazz z projektu 6ścian. Kamel A.K.A. Stary Wilk - Killer jak zwykle ze swoją stylówką chce robić wszystko inaczej niż reszta. Co myślicie?

Tagi: