PaniKa

PaniKa

video
dodano: 2016-02-17 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny wspólny numer Mony oraz PaniKi. Tym razem dziewczyny postanowiły na utwór "Jakby jutra miało nie być", do którego powstał klimatyczny mash-up.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-29 14:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Illuminati" opowiada o ciemnej stronie życia, na którą zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Mówi też o obojętności człowieka na człowieka, o ważnych wartościach oraz czarnej wizji świata, który nas otacza. - tak Mona i PaniKa zapowiadają nowy numer z ich nadchodzącej płyty.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-30 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"DMJT" to drugi singiel promujący wspólny longplay Mony i PaniKi. Płyta ukaże się w niedalekiej przyszłości nakładałem Bezpresji Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-23 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bezpresji Studio prezentuje pierwszy video singiel zwiastujący płytę Mony oraz Paniki, które postanowiły zawiązać duet Mon&Ka. Gościnnie w utworze udziela się Popek Monster aka Król Albanii. Projekt będzie utrzymany w stylu newschoolowym.

Tagi:
dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-09-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 17)
Mona to trójmiejska raperka o bardzo silnym charakterze i osobowości. Niedawno do sklepów trafił jej nowy album zatytułowany "The Mona" w całości wyprodukowany przez Timoth'ego Drake'a.

Mamy dla was teledysk promujący album w którym gościnnie pojawiają się PaniKa i Illharmonix.