Krótki Strzał 19: Deys/Essex, Dondi/Kamel, Pawbeats/Killing Skills, Świtał, Macca Squad, Błaszczu, Do Jutra, Remik/NoTime, Mona/PaniKa, PomaU/Igorilla

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.

Po czterech latach z nowym projektem powraca Macca Squad. "Idź ze mną" to pierwszy singiel promujący album, o którym szersze informacje mają pojawić się wkrótce.

Do Jutra, czyli Quit (rap) i Bongo (produkcja) z ciekawym rozkminkowo i klimatycznym numerem.

Dondi i Kamel na bicie PTKBeatz w pierwszym numerze z cyklu "LEAK".

Nowy teledysk od Gopside. Kawałek Świtała "#DIALOG" wyprodukowany został przez Bob One'a i Werka, a klip to dzieło ekipy Distort Media.

Duchu - Dzień ocalenia (prod. PTK, miks Jakub Wypler)

Duchu i PTK z czymś idealnym na dzisiejszą aurę - letnio, leniwie, chilloutowo.

"Stara szkoła" to sentymentalna podróż w czasie a zarazem drugi singiel zapowiadający płytę Błaszcza pt. "Małe rzeczy". Bit wyprodukował Uraz/U-1. Premiera płyty przewidziana na jesień 2014r.

"Czarne ciuchy" to najnowszy singiel zapowiadający "IMPRIMATUR MIXTAPE". Na bicie Essex.

Instrumentalny efekt współpracy Pawbeatsa z Killing Skills. Video mash-up autorstwa Improbros.

Street singiel Remika na bicie NoTime.

Teledysk do numeru "Wychowanie" Mony i PaniKi promuje nadchodzący album "Skazani na Rugby - Pasja Czyni Wolnym", którego premiera zaplanowana jest na wrzesień 2014.

"Na wylot" to pierwszy klip zespołu PomaU grającego rap instrumentalny promujący jego debiutancki krążek, który ma ukazać się 1 września tego roku. Gościnnie udzielił się Igorilla, znany z zespołów Mama Selita i Polskie Karate.

ALWIN NIEBIESKI
Jak w tym roku queba i deys nie będą młodymi wilkami to strace wiare w ludzkość
MazurTypie

quebo moim zdaniem zbędny już w wilkach, mysle ze ta inicjatywa ma wypromować mało znanych, bez fejmu itp, w 2013 to spoko ale w tym roku to już chyba raczej nie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>