Killing Skills

Killing Skills

video
dodano: 2016-12-06 17:11 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Świattło" to trzeci solowy album Hadesa, który ukaże się 27 stycznia 2017 roku. Pierwszym singlem promującym płytę jest numer "Tylko Ty", do którego na kanale Prosto pojawił się teledysk. Materiał został w całości wyprodukowany przez Holendrów z ekipy Killing Skills, a za dodatkowe akcenty muzyczne odpowiedzialny jest DJ Kebs. Gośćmi na albumie są O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss oraz Million Marek. Oprócz pierwszego klipu znamy też cover art i tracklistę "Świattła".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-10-29 16:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 1)

"Crusin" to nie pierwszy przypadek współpracy między holederskim duetem producenckim Killing Skills a Ostrym. Efekt ich działań możemy znaleźć na minialbumie "Copycats" w tytułowym numerze czy w kawałku "Bloki Lubią Funk". Wspólne produkcje trójki beatmaker'ów pojawiły się również na płycie "Świadomość" Zoraka. Kawałek z gościnnym udziałem Joe Kickassa nie jest zapowiedzią większego materiału, choć jak przyznali na swoim fanpage'u Killing Skills, wspólnych numerów powstało już sporo. Niewykluczone, że wkrótce pojawią się kolejne numery od trio Killing Skills & O.S.T.R., a w przyszłości wspólny album producencki.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

O.S.T.R. - Rise Of The Sun - feat. Cadillac Dale, DJ Haem - produced by Killing Skills

Przed Wami świeżutki, letni numer Adama zatytułowany "Rise of the Sun" zobrazowany klipem, do którego to bit wyprodukowali niezawodni panowie z Killing Skills. Gościnnie Cadillac Dale, natomiast cuty to robota DJ Haema. Kawałek dostępny jest w serwisie iTunes.

dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.

video
dodano: 2013-11-06 13:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

Zorak "Długi sen" (prod. Killing Skills)

Prezentujemy trzeci klip z nadchodzącego solowego albumu Zoraka. Tym razem to kawałek “Długi sen” wyprodukowany przez Killing Skills. Rozpoczęto też przedsprzedaż albumu “Świadomość”, który ukaże się 19 listopada b.r.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-31 13:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 11)

Współtworzący projekt Tabasko beatboxer i raper Zorak wyda na jesieni swój solowy album “Świadomość” w Asfalt Records. Produkcją całości zajmą się, a właściwie zajmują się od kilku miesięcy O.S.T.R./Killing Skills. W kwietniu możecie spodziewać się pierwszego singla.

dodano: 2011-09-07 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 26)


Joe Kickass ft. O.S.T.R. "Copycats" (2011)

Dlaczego: Kto był w tamtym roku na kempowym koncercie Ostrego z pewnością pamięta jak na scenę wbił młody holenderski MC - Joe Kickass i jednym numerem pokazał, że jego możliwości są olbrzymie. Ostatnio zastanawiałem się co dzieje się z tym projektem no i chyba mam odpowiedź - jest coraz bliżej. Na górze macie pierwszy singiel i teledysk z albumu na którym Polska i Holandia łączą swoje siły by pokazać co z takiego połączenia może wyniknąć. Jak wam się podoba?