Essex

Essex

dodano: 2019-11-27 11:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Po dwóch dotychczasowych singlach z nadchodzącej płyty "Dead or Alive", gdzie Igrekzet zaprezentował się solo, przyszedł czas na trzeci. W imprezowym numerze, który wyprodukował Essex, gościnnie usłyszymy Deysa. 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-30 20:26 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Essex, polski beatmaker znany ze współpracy z większością raperów młodego pokolenia swoim nowym albumem przekracza wszystkie granice między gatunkami. Żeby opisać wrażenia po odsłuchu jednym zdaniem trzeba by powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych projektów tego roku. Ale ciężko zamknąć w kilku myślach magiczny klimat tej muzyki.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-14 12:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Guova werbuje VNM-a do swojego singla z nadchodzącego albumu "Headliner", którego premierę wyznaczono na 24 lutego. Producentem "Do Domu" jest Essex. Płyta ukaże się w barwach Sony Music Poland.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-24 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pochodzący z Kielc Luka prezentuje utwór pt. "Skype", który pochodzi z płyty "Peace, Love, Sex, Violence". Autorem muzyki jest Essex, natomiast za mash-up odpowiedzialny jest KOOZA. Wraz z tym obrazem na kanale UrbanRecTV pojawił się również odsłuch płyty "P.L.S.V.". Na playliście brakuje jednak numerów "Jest Nasz" z gościnnym udziałem Kajmana oraz "Poczuć", do których wizualizacje będą miały premierę pod koniec stycznia. Płytę "Peace, Love, Sex, Violence" możecie zakupić poniżej.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-03-01 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Już dzisiaj we wrocławskim klubie Alibi odbędzie się premierowy koncert Quebonafide! Koncert otwiera oficjalną trasę koncertową, która promuje pierwszy legalny krążek Ezoteryka.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-02 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po sukcesie "Cozamixtape" hype Kubana stopniowo rośnie, jednak w ostatnich miesiącach dla odmiany nie dostawaliśmy od niego nowych numerów. Najwyższa więc pora na nowy numer (pierwszy od premiery mixtape'u), nagrany na bicie Essexa i wzbogacony mashupem Improbros. Singiel promuje projekt Essexa "DE_EP_FO_REST".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-01-11 13:11 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek we wrocławskim klubie Alibi odbędzie się pierwszy, noworoczny koncert spod szyldu HipHopKoncert! Głównym artystą nadchodzącego wieczoru jest Kuban, a before i after poprowadzi jeden z najbardziej obiecujących młodych producentów - ESSEX.

►DATA: 16.01.2015
►MIEJSCE: Wrocław, klub Alibi ( Grunwaldzka 67 )
►CZAS: start godz. 21:00

BILETY / 20 PLN

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-19 23:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Erotyka" "Ezoteryka" czyli nowy album Quebonafide coraz bliżej, tym razem dostajemy klip do wyprodukowanego przez Essexa numeru "Carnival".

dodano: 2014-08-20 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Peace, Love / Sex, Violence" to wydawniczy debiut Luki - wokalisty i MC, znanego wcześniej z rodzimych projektów swoich kolegów z Kielc (wystąpił m.in. na "Prototypie" Kajmana oraz "Odźwiernym" Rovera). "Dobry Dzień" to oficjalne video promujące ten album. Gościnnie swoje zwrotki położyli Lukel oraz V3R, a produkcją zają się Essex. Video to wspólne dzieło Piotra "JNA - The Animal" Domagały oraz Weed&Brews Music. Wraz z premierą klipu ruszył preorder płyty.

Tagi:
dodano: 2014-07-31 15:01 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Weed & Brews MUSIC prezentuje pierwszy singiel zwiastujący kolejne wydawnictwo kieleckiego labelu. Utwór "Martwe Dusze", którego produkcją zajął się Essex promuje debiutancki album Luki "Peace, Love / Sex, Violence". Luka ma na koncie współpracę z takimi MC`s jak: Kajman, Onar, Rover czy Borixon. Wcześniej, wraz z Essexem, wziął udział w akcji Akademia Weed&Brews. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.