Luka

Luka

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2016-04-11 18:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Luka prezentuje ostatnie wideo promujące jego album "Peace, Love, Sex, Violence." Utwór "Jest Nasz" to kooperacja Luki i Kajmana wyprodukowana przez SecretRanka. Za mash-up odpowiada Kooza.

Tagi:
video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-03 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Luka prezentuje kolejny singiel promujący jego album "Peace, Love, Sex, Violence." Pochodzący z Kielc raper i producent odpowiada w tym numerze zarówno za warstę liryczną, jak i muzyczną. W teledysku wystąpiła Anna Buras, a za jego montaż odpowiada Origami Graphics.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-24 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pochodzący z Kielc Luka prezentuje utwór pt. "Skype", który pochodzi z płyty "Peace, Love, Sex, Violence". Autorem muzyki jest Essex, natomiast za mash-up odpowiedzialny jest KOOZA. Wraz z tym obrazem na kanale UrbanRecTV pojawił się również odsłuch płyty "P.L.S.V.". Na playliście brakuje jednak numerów "Jest Nasz" z gościnnym udziałem Kajmana oraz "Poczuć", do których wizualizacje będą miały premierę pod koniec stycznia. Płytę "Peace, Love, Sex, Violence" możecie zakupić poniżej.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-01-02 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Kielecki label stworzony przez Kajmana ma przyjemność zaprezentować kolejny singiel promujący album Luki "Peace, Love / Sex, Violence", który ukaże się w połowie marca nakładem Weed&Brews Music. Utwór inspirowany jest serialem/książką "Gra o Tron". Wcześniejszą twórczość Luki mogliśmy usłyszeć między innymi na płytach takich raperów jak Kajman, Onar czy Rover.

Uwaga: osoby mające skłonności epileptyczne mogą doznać ataku podczas oglądania video. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-10 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Onar ft. Luka - Ptaki na niebie

Ptaki na niebie” to kolejny klip promujący album Onara „Autodestrukcja. Premiera krążka przewidziana jest na 24 października 2014 roku. Gościnnie w numerze „Ptaki na niebie” udzielił się Luka. Za bit odpowiada Fleczer. Teledysk to dzieło Michała Jagiełło.

Po oszałamiającym sukcesie albumu „Nowe Światło”, nagranego wespół z Miuoshem, Onar powraca z kolejnym solowym krążkiem. „Autodestrukcja” ukaże się na rynku 24.10.2014 roku. Na płycie znajdziemy 12 numerów w klimacie nowoczesnej muzyki miejskiej, z elementami elektroniki.

Tagi:
dodano: 2014-08-20 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Peace, Love / Sex, Violence" to wydawniczy debiut Luki - wokalisty i MC, znanego wcześniej z rodzimych projektów swoich kolegów z Kielc (wystąpił m.in. na "Prototypie" Kajmana oraz "Odźwiernym" Rovera). "Dobry Dzień" to oficjalne video promujące ten album. Gościnnie swoje zwrotki położyli Lukel oraz V3R, a produkcją zają się Essex. Video to wspólne dzieło Piotra "JNA - The Animal" Domagały oraz Weed&Brews Music. Wraz z premierą klipu ruszył preorder płyty.

Tagi:
dodano: 2014-07-31 15:01 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Weed & Brews MUSIC prezentuje pierwszy singiel zwiastujący kolejne wydawnictwo kieleckiego labelu. Utwór "Martwe Dusze", którego produkcją zajął się Essex promuje debiutancki album Luki "Peace, Love / Sex, Violence". Luka ma na koncie współpracę z takimi MC`s jak: Kajman, Onar, Rover czy Borixon. Wcześniej, wraz z Essexem, wziął udział w akcji Akademia Weed&Brews. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.