Popek

Popek

video
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-03 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Król Albanii został bohaterem pierwszego odcinka nowej serii amerykańskiego Noisey poświęconej hip-hopowi z całego świata. Chuckie, prowadzący programu, spędził z Popkiem parę dni wypytując go o jego karierę, zarówno w muzyce jak i showbiznesie. W odcinku możemy zobaczyć również Matheo, który też odpowiada na parę pytań.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-12-16 12:46 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Popek nie przestaje zaskakiwać. Raper, muzyk, fighter, tancerz... a teraz także polityk. Król Albanii ogłosił powołanie do życia partii politycznej!

Tagi:
video
kategorie: Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Popek x Matheo - Go Popek

Popek i Matheo prezentują singiel "Go Popek". Energiczny numer pochodzi z płyty duetu zatytułowanej "Dr Jekyll and Mr Hyde". Za realizacją video stoi tradycyjnie Mania Studio.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-24 13:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Krzykliwy i kontrowersyjny wizerunek to na pewno rzecz, która łączy Popka i Stitchesa - obaj raperzy mieli już okazję współpracować w przeszłości a teraz gdy spotkali się w Stanach to siedli wspólnie do intensywnej pracy. I z kolejnego numeru zrobił się cały projekt!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-16 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Muzyczny rozwój Firmy to unikatowy przykład na polskiej scenie - członkowie krakowskiej formacji poszli bowiem w totalnie różne strony, zarazem klarując swoje własne i bardzo wyraziste muzyczne światy. Parę dni przed premierą nowego albumu Popka i Matheo i tuż po naszym obszernym wywiadzie z Bosskim Romanem przypomnijmy sobie jak czasy Firmy wspominał przed naszą kamerą Kali, odpowiadając zarazem na pytanie o to, czy spodziewał się, że ich muzyczne losy mogą aż tak szeroko się rozgałęzić...

kategorie:
dodano: 2018-09-28 14:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Popek i Matheo powracają z nowym wydawnictwem pt. "Dr Jekyll and Mr Hyde". Ich ostatni wspólny album "Król Albanii" zyskał status Diamentowej Płyty i stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Szalony muzyczny duet, jaki tworzą Popek i Matheo, kolejny raz zaskakuje słuchaczy nietuzinkowymi, poważnymi, szalonymi i imprezowymi utworami. Ukazują one dwa skrajne oblicza Popka i nawiązują do kultowej powieści "Dr Jekyll and Mr Hyde", która stała się inspiracją dla tytułu nowej płyty.

kategorie: News
dodano: 2018-01-17 12:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Po walkach pora na tango! Popek wystąpi w następnej edycji "Tańca z Gwiazdami", o czym poinformowała telewizja Polsat...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“Trzech Króli” to materiał pełen nowoczesnego rapu, który odbija od współczesnych trendów. Matheo, odpowiedzialny za muzykę, konsekwentnie prezentuje swój odrębny lot, pokazując, że mainstreamowy rap nie musi brzmieć za każdym razem tak samo. Tak jak oryginalna i niepodrabialna na polskiej scenie jest muzyka Matheo, tak ciężko przywołać kogoś, kto mógłby zastąpić Popka i Sobotę. Raperzy współpracujący wcześniej ze szczecińskim producentem przy swoich solowych projektach, przeżywają swoją drugą młodość i świetnie się przy tym bawią.

kategorie:
dodano: 2017-12-30 15:24 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Po stricte Hip-Hopowych albumach Króla nadszedł czas na to, czym Popek ujmował swoich fanów w zamierzchłych czasach działalności "garażowej". Wespół z Denisem, kompanem o aksamitnym głosie, wokalistą znanym z udziału w takich hitach jak "W dupie wszywka" czy "Przygody Abdula" oraz doświadczonym producentem - EW - z którym popełnił wiele hitów, zwariowany artysta sięga aż do Lat 80. Muzyczne trio super bohaterów z przyszłości postanawia odlecieć tak jak jeszcze nie zrobił tego nikt i przenieść słuchaczy do czasów dzwonów, afro i butów na obcasach.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-27 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pora na drugą połowę obszernego wywiadu z Borixonem! A w nim... Czy bardziej NBL pomogło ReTo czy ReTo NBLowi? Czego spodziewać się po "Mołotowie" i kogo BRX zaprosił na swój najnowszy album? Jak zapatruje się aktualnie na hip-hopowe beefy? Jak Borixon wspomina czasy RRX - czy był to najbardziej szalony okres w jego karierze? Co uważa o karierach politycznych Liroya (rozpoczętej) oraz Popka (planowanej)? Co szykuje na 2018 rok wytwórnia New Bad Label? O tych i innych kwestiach poniżej!

video
dodano: 2017-11-08 16:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sobota, Popek oraz Matheo serwują oficjalny numer promujący film "Totem". Realizacją obrazu do teledysku Totem zajęła się ekipa 9Liter Filmy, Stoprocent oraz Kino Świat. Film "Totem" w reżyserii Jakuba Charona wejdzie do polskich kin 24 listopada 2017 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2017-10-31 19:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Na fanpage'u Soboty pojawił się po raz pierwszy w sieci długo wyczekiwany zwiastun filmu "TOTEM".

Szczeciński raper  zagrał w filmie jedną z głównych ról, a na ekranie będziemy mogli ujrzeć również Popka.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2017-10-05 22:00 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Król Albanii przyznał podczas programu "Nie o to pytałem", że niebawem wystartuje na posła do polskiego Sejmu.

Tagi:
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-05 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Raperzy zagrają w filmie pt. "Totem" w reżyserii Jakuba Charona. Ma to być film sensacyjny opowiadający młodym mężczyźnie, który po wyjściu z więzienia podejmuje się zorganizowanego rabunku, by zapewnić lepszą przyszłość sobie, dziewczynie i nienarodzonemu jeszcze dziecku. Premiera przewidywana jest na 24 listopada tego roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-22 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Światy hip-hopu i komiksu przenikają się w ostatnich latach coraz częściej - by przywołać tylko Rae Sremmurd, Birdmana czy Run The Jewels na okładkach specjalnych wydań Marvela, czy rapowe tło serialu o Luke'u Cage'u. Tym razem w najnowszym tomie polskiego wydania "Deadpoola" natrafimy za to na... Popka!

Tagi:

Strony