Popek

Popek

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-09 23:12 przez: Kontakt (komentarze: 11)

Dopiero co Żurom deklarował, że wybacza Popkowi wszystkie winy, bo widzi w nim skruchę - teraz stwierdza, że Popek jest dla niego równie niewiarygodny co Pomidor. Autor inicjatywy "Stop Pomówieniom" daje też Pomidorowi czas do końca czerwca na przedstawienie dowodów co do swoich racji.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-08 21:29 przez: Kontakt (komentarze: 24)

Ciąg dalszy konfliktu Pomidora z Popkiem, o którym pisaliśmy Wam kilka dni temu. Pomidor opublikował video, na którym przybliża swoją wersję sytuacji.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-04 16:30 przez: Kontakt (komentarze: 40)

Zaskakujący zwrot akcji w sprawie członków Firmy oraz zarzutów, które wysuwał Małolat K2.

Tagi:
video
dodano: 2020-02-14 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Major SPZ ft. Popek - "MILION" (prod. Newlight$)

Major SPZ rusza z promocją nowego albumu - serwując walentynkowy singiel z Popkiem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-13 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Kafar Dixon37 odpowiedział w ubiegłym tygodniu na szereg pytań fanów, także w tematach dotyczących polskiej sceny i wydarzeń na niej.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-11 15:37 przez: Kontakt (komentarze: 9)

Wczoraj ukazał się diss Małolata K2 na Popka - teraz członek Firmy postanowił na niego odpowiedzieć, krótko i spontanicznie, poprzez freestyle z lotniska...

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-11 11:35 przez: Kontakt (komentarze: 8)

Po serii ostrych wzajemnych komentarzy między Małolatem K2 a Popkiem i Pomidorem wszystko przeniosło się na nagrania - reprezentanci Firmy zostali zdissowani.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-02 21:06 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Popek i Pomidor zamknęli rok albumem "Firma International", stanowiącym ukłon dla starych fanów Firmy. Przy tej okazji postanowili też odbić zarzuty, które w ich stronę wysuwał raper Małolat K2.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-02 20:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wielki powrót artystów z legendarnego zespołu Firma. Popek i Pomidor powracają z nowym albumem, który jest zwieńczeniem ich wieloletniej przyjaźni. Na ich najnowszym krążku pod tytułem „Firma International”, utrzymanym w dobrze im znanym ulicznym stylu, możemy posłuchać utworów w których wspominają wspólne lata młodości. Jest to ukłon w stronę fanów Firmy, którzy czekali wiele lat na ich wspólna płytę.

video
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-03 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Król Albanii został bohaterem pierwszego odcinka nowej serii amerykańskiego Noisey poświęconej hip-hopowi z całego świata. Chuckie, prowadzący programu, spędził z Popkiem parę dni wypytując go o jego karierę, zarówno w muzyce jak i showbiznesie. W odcinku możemy zobaczyć również Matheo, który też odpowiada na parę pytań.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-12-16 12:46 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Popek nie przestaje zaskakiwać. Raper, muzyk, fighter, tancerz... a teraz także polityk. Król Albanii ogłosił powołanie do życia partii politycznej!

Tagi:
video
kategorie: Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Popek x Matheo - Go Popek

Popek i Matheo prezentują singiel "Go Popek". Energiczny numer pochodzi z płyty duetu zatytułowanej "Dr Jekyll and Mr Hyde". Za realizacją video stoi tradycyjnie Mania Studio.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-24 13:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Krzykliwy i kontrowersyjny wizerunek to na pewno rzecz, która łączy Popka i Stitchesa - obaj raperzy mieli już okazję współpracować w przeszłości a teraz gdy spotkali się w Stanach to siedli wspólnie do intensywnej pracy. I z kolejnego numeru zrobił się cały projekt!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-16 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Muzyczny rozwój Firmy to unikatowy przykład na polskiej scenie - członkowie krakowskiej formacji poszli bowiem w totalnie różne strony, zarazem klarując swoje własne i bardzo wyraziste muzyczne światy. Parę dni przed premierą nowego albumu Popka i Matheo i tuż po naszym obszernym wywiadzie z Bosskim Romanem przypomnijmy sobie jak czasy Firmy wspominał przed naszą kamerą Kali, odpowiadając zarazem na pytanie o to, czy spodziewał się, że ich muzyczne losy mogą aż tak szeroko się rozgałęzić...

kategorie:
dodano: 2018-09-28 14:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Popek i Matheo powracają z nowym wydawnictwem pt. "Dr Jekyll and Mr Hyde". Ich ostatni wspólny album "Król Albanii" zyskał status Diamentowej Płyty i stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Szalony muzyczny duet, jaki tworzą Popek i Matheo, kolejny raz zaskakuje słuchaczy nietuzinkowymi, poważnymi, szalonymi i imprezowymi utworami. Ukazują one dwa skrajne oblicza Popka i nawiązują do kultowej powieści "Dr Jekyll and Mr Hyde", która stała się inspiracją dla tytułu nowej płyty.

Strony