Nagły Atak Spawacza

Nagły Atak Spawacza

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-01-30 15:29 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Reakcje przedstawicieli rapowej sceny na szokujące zarzuty w stronę Popka są raczej jednoznaczne - najostrzej odnieśli się do nich chyba jak na razie członkowie Nagłego Ataku Spawacza.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-11-11 09:30 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Nagły Atak Spawacza to jeden z najbardziej hardkorowych i kontrowersyjnych składów w historii polskiej sceny. Szumu narobili już w 1994 roku debiutując "Anty" - czyli dissem na Liroya, do którego dograł się Peja. Teraz po ponad dekadzie N.A.S. wraca z nowym projektem.

wydarzenie
dodano: 2015-12-03 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Black X-Mas to najgrubsza świąteczna impreza w Poznaniu, która w tym roku odbędzie się 18 grudnia w poznańskim Eskulapie. Już po raz ósmy zapraszamy Was na wspólne kolędowanie przy najlepszych rapowych bitach! Jeżeli byliście choć na jednej z poprzednich siedmiu edycji wiecie, że na tej najgrubszej grudniowej imprezie hip-hopowej warto być i nie można jej przegapić. Podczas dotychczasowych edycji mogliście zobaczyć takich artystów i zespoły jak donGURALesko, Pezet, Słoń, Paluch, Kasta, WSRH, Sitek, Aifam, Kaczor, PIH, RR Brygada, Gruby Mielzky oraz wuchtę lokalnych składów wspierających tę imprezę. W tym roku na Black'u wystąpi 20 SKŁADÓW! Ponadto dorzucamy dla Was nie lada gratkę! Na dniach pojawi się w sprzedaży choinka z tej imprezy oraz specjalnie przygotowana paczka płyt z podpisami artystów, którzy wystąpią na Black X-Mas 8. Dochód zostanie przeznaczony na Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-20 14:00 przez: Iron Media (komentarze: 1)

Małpa N.A.S., członek legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza, 10 maja wydaje swój drugi album zatytułowany „Przylądek strachu”. Raper upublicznił okładkę oraz spis utworów, jakie znalazły się na krążku.

dodano: 2011-06-12 15:00 przez: admin (komentarze: 63)


Oryginalne nie zawsze znaczy dobre, to prawda. Z tym, że nieco nudna zrobiła nam się ta scena i myśl, że czeka kolejny rok kiedy jej liderzy dopiszą w dyskografii kolejne pozycje (tytani pracy zapewne więcej niż jedną) napawa mnie lekkim przerażeniem. Bo co o nich pisać, o co ich pytać? Odpowiedzią na to jest ten ranking.