Dono

Dono

video
dodano: 2018-07-09 00:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego już teledysku, który promuje nadchodzącą płytę  „OTO DONO”. Tym razem klip powstał do utworu „Choć raz”, a  gościnnie w utworze pojawiła się Gosia Orczyk. Wakacyjne ujęcia pochodzące z europejskich tripów po basenie Morza Śródziemnego, a także Brazylii, Kuby oraz Egiptu oddają letni klimat utworu. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Grzegorz Czaja, Grzegorz Bagiński i Tomasz Donocik.

video
dodano: 2018-03-21 16:56 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Do sieci trafił właśnie drugi teledysk promujący nadchodzący album członka legendarnego Tewu DONO „OTO DONO”. Tym razem, klip powstał do utworu „Od lat” z gościnnym udziałem Gosi Orczyk. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-01 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia nowego teledysku Dona z TEWU promujący nadchodzący album „OTO DONO”, obraz zrealizowano do utworu „OTO”. Pod koniec teledysku wykorzystano utwór „ODPŁYWAM” który również pojawi sie na nadchodzącym albumie .

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-12-28 17:00 przez: bigidea (komentarze: 6)

Jeru The Damaja po 12 latach wraca do Katowic! Żywa legenda, artysta należący do czołówki brooklyńskich raperów, ponownie zagra dla katowickiej publiczności i podobnie jak w 2002 roku, zapowiada "Fire in da hole!"

dodano: 2013-11-04 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Trasy takich ekip po Polsce to coś, czego kilka lat temu raczej nie można było uświadczyć. Apollo Brown, Guilty Simpson i Torae przejechali się po Polsce zostawiając chyba same dobre wrażenia. Na jednym z koncertów, w Katowicach, bardzo fajną relację przygotowała zaprzyjaźniona ekipa Brudnego Południa. W jej trakcie zobaczycie krótkie rozmowy m.in. z Dono ze składu Tewu, Heavy Mentalami, a także gwiazdami wieczoru - Torae i Guilty. Sprawdzajcie, zajebista robota!