Dono

Dono

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-05-25 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam o lawinie nowych teledysków - jednak ten weekend przyniósł nam też ciekawe i kontrastowe premiery płytowe.

video
dodano: 2019-05-23 21:27 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 0)

DONO - ODPŁYWAM (OFFICIAL VIDEO)

Przy okazji premiery albumu "Oto Dono" Dono zaprezentował piąty teledysk promujący to wydawnictwo. Tym razem klip powstał do utworu „Odpływam”. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Grzegorz Czaja, Andrzej Rusek, Tomasz Donocik/ Teledysk zrealizowany został w Portugalii przez ekipę VIDEO.DE.PRODUCTION .

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-03-26 01:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi solowy album legendy śląskiej sceny, członka formacji Tewu.

Tagi:
video
dodano: 2018-07-09 00:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego już teledysku, który promuje nadchodzącą płytę  „OTO DONO”. Tym razem klip powstał do utworu „Choć raz”, a  gościnnie w utworze pojawiła się Gosia Orczyk. Wakacyjne ujęcia pochodzące z europejskich tripów po basenie Morza Śródziemnego, a także Brazylii, Kuby oraz Egiptu oddają letni klimat utworu. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Grzegorz Czaja, Grzegorz Bagiński i Tomasz Donocik.

video
dodano: 2018-03-21 16:56 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Do sieci trafił właśnie drugi teledysk promujący nadchodzący album członka legendarnego Tewu DONO „OTO DONO”. Tym razem, klip powstał do utworu „Od lat” z gościnnym udziałem Gosi Orczyk. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-01 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia nowego teledysku Dona z TEWU promujący nadchodzący album „OTO DONO”, obraz zrealizowano do utworu „OTO”. Pod koniec teledysku wykorzystano utwór „ODPŁYWAM” który również pojawi sie na nadchodzącym albumie .

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-12-28 17:00 przez: bigidea (komentarze: 6)

Jeru The Damaja po 12 latach wraca do Katowic! Żywa legenda, artysta należący do czołówki brooklyńskich raperów, ponownie zagra dla katowickiej publiczności i podobnie jak w 2002 roku, zapowiada "Fire in da hole!"

dodano: 2013-11-04 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Trasy takich ekip po Polsce to coś, czego kilka lat temu raczej nie można było uświadczyć. Apollo Brown, Guilty Simpson i Torae przejechali się po Polsce zostawiając chyba same dobre wrażenia. Na jednym z koncertów, w Katowicach, bardzo fajną relację przygotowała zaprzyjaźniona ekipa Brudnego Południa. W jej trakcie zobaczycie krótkie rozmowy m.in. z Dono ze składu Tewu, Heavy Mentalami, a także gwiazdami wieczoru - Torae i Guilty. Sprawdzajcie, zajebista robota!