Wujek Samo Zło

Wujek Samo Zło

dodano: 2019-03-17 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj na Torwarze zobaczyć mogliśmy wielu polskich raperów, którzy stawili się tam, by obejrzeć walkę Araba z Wujkiem Samo Zło w ramach gali FEN. Krótko po walce udało nam się złapać Wujka (ten wywiad już wczoraj Wam wrzucaliśmy), ale także Resta Dixon37, Bilona oraz Proceente i Małego Esza, którzy podzielili się z nami wrażeniami z tego nietypowego starcia...

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-17 11:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy rękawice krzyżują raperzy można oczekiwać, że na walkę wyjdą przy własnych utworach - tak też zrobił Wujek Samo Zło, który w kierunku oktagonu zmierzał przy akompaniamencie klasycznego "Jeszcze raz". Zaskoczył jednak Arab.

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-16 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wujek Samo Zło stoczył dziś wieczorem walkę z Arabem w ramach gali FEN na warszawskim Torwarze - poniósł porażkę w drugiej rundzie, jednak stawił opór dużo młodszemu konkurentowi i trafił go kilkoma ciosami. Krótko po walce udało nam się porozmawiać z Wujkiem, który... zapowiedział, że ma już na oku kolejnych rywali!

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-16 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Starcie to emocjonowało nas i intrygowało - raz z uwagi na dużą różnicę wieku między Arabem i Wujkiem, a dwa z uwagi na krążące w środowisku legendy o niepozorności i walecznym charakterze WSZ'a. Dziś obaj raperzy zmierzyli się na Torwarze na gali FEN - kto zwyciężył?

kategorie: News
dodano: 2019-01-18 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Informacje o walce Araba z Wujkiem Samo Zło zaskoczyły nas całkowicie, okazały się jednak w pełni potwierdzone a obaj raperzy zmierzą się na gali FEN. WSZ regularnie zdaje relację z przygotowań na swoich social-mediach w ramach serii "Wujkowanie Sportowo Zdrowotne", a kolejna informacja znów jest sensacyjna.

kategorie: News
dodano: 2019-01-06 19:18 przez: Kontakt (komentarze: 10)

Swoją przygodę ze sztukami walki Arab rozpoczął udanie, pokonując Rubego - przed nim kolejka walka a przeciwnik... co najmniej intrygujący!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-20 13:00 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Jędker postanowił wrócić do rapu i na styczeń szykuje swój album "X", który w preorderze znalazł 70 nabywców. Wujek Samo Zło ostro i dobitnie stwierdził natomiast, że po projekcie Monopol dla Jędkera nie ma już miejsca na scenie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-19 19:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Sporo dyskusji wokół beefu Dixon37-SB Maffija. Swoją opinią podzielił się też Wujek Samo Zło znający dobrze obie strony - wyrosły ze środowiska freestyle'owego a w ostatnich latach trzymający baczne oko na scenę ulicznego rapu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-01 21:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wujek Samo Zło zapowiada, że wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych - będzie ubiegał się o funkcję radnego dzielnicy Wola z komitetu Wygra Warszawa. Swoją decyzję tłumaczy w ten sposób: "Urodziłem się na Woli, mieszkam na Woli i widzę jakie ta dzielnica ma problemy. Myślę, że dużo trzeba zrobić dla młodzieży, bo wielką plagą są dopalacze i myślę, że tutaj, w tym urzędzie miasta sobie nie zdają sprawy, jak sprawy daleko zaszły". Kandydaturę rapera przedstawił w internecie Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta Warszawy. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-13 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 26)

Wujek Samo Zło w czwartym odcinku "CGM Rap Podcast" określił Malika Montanę jako "fejkowego rapera, lansującego się na posiadaniu pieniędzy". W związku z tym narodził się konflikt między panami, który jak twierdzi Wujek, skończył się na rękoczynach, o czym tłumaczy w oświadczeniu video wypuszczonym na Facebooku. Filmik w rozwinięciu.

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-25 02:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kolejna edycja WBW wystartowała z przytupem i ogromnym zainteresowaniem - nie brakowało też niespodzianek...

dodano: 2014-11-02 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Szesnaście lat na scenie, niezliczona ilość projektów i pojedynków freestyle'owych oraz setki przeprowadzonych wywiadów i oto jest: pierwsze rap-solo Wujka Samo Zło. „Wszystko gra” to 12 kawałków będących efektem współpracy z producentem Filipem Siejką. - Ja potrafię zagwizdać melodie, a on potrafi zagrać na klawiszach, na skrzypcach, czy innym instrumencie, ugadała nam się fajna współpraca, myślę, że płyta jest bardzo fajna muzycznie – mówi WSZ. Już dzisiaj ogólnokrajowa premiera krążka, który ukazuje się nakładem Pro Rec. Na oficjalnym kanale wytwórni można sprawdzić wszystkie utwory z płyty.

video
dodano: 2014-09-02 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Mamy pierwszą ripostę na wczorajszą inicjatywę Solara, który postanowił uruchomić rapową odpowiedź na ALSICeBucketChallenge. Jako pierwszy z nominowanych swoje video z zarapowaną live zwrotką opublikował Wujek Samo Zło.

kategorie:
dodano: 2014-04-21 16:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Proper Records poszerza swoje szeregi o jednego z pionierów polskiej rap sceny. W ciągu kilkunastu lat muzycznej działalności, Wujek Samo Zło współpracował z takimi twórcami jak: Slums Attack, Kaliber 44, Waco, Sistars, Abradab czy DonGURALesko. Tym razem artysta szykuje projekt z producentem muzycznym i multiinstrumentalistą Filipem Siejką, autorem sukcesów wielu wykonawców pop, w tym Patrycji Markowskiej. Efektem kolaboracji raper & producent będzie krążek pod znaczącym tytułem "Wszystko gra". Album na półkach już 25 października 2014 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Długo czekamy na nowy studyjny projekt jednej z ikon polskiej sceny i swoistego perpetuum mobile hip-hopowej zajawki - Wujka Samo Zło. Wychodzi na to, że płyta "Wszystko gra" ukaże się już w 2014 roku a zaskoczeniem jest zarówno nazwisko producenta, jak i wytwórnia, która wyda krążek.

Strony