Wujek Samo Zło

Wujek Samo Zło

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-03-30 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Liroy, Sokół, Wujek Samo Zło oraz Ten Typ Mes złożyli w Kancelarii Prezydenta RP drugą część podpisów pod petycją o ułaskawienie Bonusa RPK - w sumie zebrano ich aż 107 000. Wszystko miało miejsce na początku marca, a dziś otrzymaliśmy videorelację z całej akcji, gdzie słyszymy wypowiedzi wspomnianych raperów, tłumaczących swój udział w inicjatywie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-18 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Po ostatniej burzy i wymianie zdań Jędker ogłosił zakończenie rapowej kariery, jednak nie oznacza to końca medialnej aktywności. W nowym wywiadzie słyszymy m.in. o relacjach z Sokołem czy coraz bardziej prawdopodobnej walce z Wujkiem Samo Zło.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-03 12:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Jędker odpowiada Wujkowi, dodatkowo wyzywa go na Fame MMA oraz ujawnia swoje aktualne życiowe realia.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-02 21:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ciąg dalszy wymiany zdań między Wujkiem Samo Zło i Jędkerem. Twórca Monopolu wrócił do dawnej wypowiedzi Wujka, twierdząc, że to przez nią nie gra koncertów - teraz WSZ odnosi się do zarzutów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-02 13:30 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Swego czasu Wujek Samo Zło ostro wypowiedział się o Jędkerze w CGM Rap Podcast, twierdząc, że twórca Monopolu nie ma już powrotu na scenę rapową. Teraz Jędker wraca do tych słów.

dodano: 2019-03-17 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj na Torwarze zobaczyć mogliśmy wielu polskich raperów, którzy stawili się tam, by obejrzeć walkę Araba z Wujkiem Samo Zło w ramach gali FEN. Krótko po walce udało nam się złapać Wujka (ten wywiad już wczoraj Wam wrzucaliśmy), ale także Resta Dixon37, Bilona oraz Proceente i Małego Esza, którzy podzielili się z nami wrażeniami z tego nietypowego starcia...

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-17 11:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy rękawice krzyżują raperzy można oczekiwać, że na walkę wyjdą przy własnych utworach - tak też zrobił Wujek Samo Zło, który w kierunku oktagonu zmierzał przy akompaniamencie klasycznego "Jeszcze raz". Zaskoczył jednak Arab.

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-16 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wujek Samo Zło stoczył dziś wieczorem walkę z Arabem w ramach gali FEN na warszawskim Torwarze - poniósł porażkę w drugiej rundzie, jednak stawił opór dużo młodszemu konkurentowi i trafił go kilkoma ciosami. Krótko po walce udało nam się porozmawiać z Wujkiem, który... zapowiedział, że ma już na oku kolejnych rywali!

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-16 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Starcie to emocjonowało nas i intrygowało - raz z uwagi na dużą różnicę wieku między Arabem i Wujkiem, a dwa z uwagi na krążące w środowisku legendy o niepozorności i walecznym charakterze WSZ'a. Dziś obaj raperzy zmierzyli się na Torwarze na gali FEN - kto zwyciężył?

kategorie: News
dodano: 2019-01-18 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Informacje o walce Araba z Wujkiem Samo Zło zaskoczyły nas całkowicie, okazały się jednak w pełni potwierdzone a obaj raperzy zmierzą się na gali FEN. WSZ regularnie zdaje relację z przygotowań na swoich social-mediach w ramach serii "Wujkowanie Sportowo Zdrowotne", a kolejna informacja znów jest sensacyjna.

kategorie: News
dodano: 2019-01-06 19:18 przez: Kontakt (komentarze: 10)

Swoją przygodę ze sztukami walki Arab rozpoczął udanie, pokonując Rubego - przed nim kolejka walka a przeciwnik... co najmniej intrygujący!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-20 13:00 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Jędker postanowił wrócić do rapu i na styczeń szykuje swój album "X", który w preorderze znalazł 70 nabywców. Wujek Samo Zło ostro i dobitnie stwierdził natomiast, że po projekcie Monopol dla Jędkera nie ma już miejsca na scenie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-19 19:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Sporo dyskusji wokół beefu Dixon37-SB Maffija. Swoją opinią podzielił się też Wujek Samo Zło znający dobrze obie strony - wyrosły ze środowiska freestyle'owego a w ostatnich latach trzymający baczne oko na scenę ulicznego rapu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-01 21:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wujek Samo Zło zapowiada, że wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych - będzie ubiegał się o funkcję radnego dzielnicy Wola z komitetu Wygra Warszawa. Swoją decyzję tłumaczy w ten sposób: "Urodziłem się na Woli, mieszkam na Woli i widzę jakie ta dzielnica ma problemy. Myślę, że dużo trzeba zrobić dla młodzieży, bo wielką plagą są dopalacze i myślę, że tutaj, w tym urzędzie miasta sobie nie zdają sprawy, jak sprawy daleko zaszły". Kandydaturę rapera przedstawił w internecie Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta Warszawy. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-13 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 26)

Wujek Samo Zło w czwartym odcinku "CGM Rap Podcast" określił Malika Montanę jako "fejkowego rapera, lansującego się na posiadaniu pieniędzy". W związku z tym narodził się konflikt między panami, który jak twierdzi Wujek, skończył się na rękoczynach, o czym tłumaczy w oświadczeniu video wypuszczonym na Facebooku. Filmik w rozwinięciu.

Strony