Wujek Samo Zło dissuje Jędkera! "Koronny wirus"

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-24 19:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Diss na Jędkera - "Koronny wirus"

reklama
bba
najbardziej znany raper który nie potrafi rapować
E2RD13
Dobre :)
tede disco pisuar
Wujas nie rób wstydu schowaj się. Jędkera to Ty przeproś bo to co on robił w monopolu teraz każdy w pl robi, jakieś quebonafidy itp, łącznie z wieprzem któremu się tak usilnie wciskasz w dupę. Polska specjalność wieśniacki disco-pseudorap.
Wola
Jak mozna napisac taki mierny diss. Serio, niektorzy freestyle maja lepsze i lepiej zarymowane. A ten pseudopoeta jeszcze zrobil teledysk, musi byc z tego dumny, co tylko swiadczy o nim:)
Zawsze spoko
diss lepszy niż cała działalność wcześniejsza wujka samo zło. No jendker się nie wypowie bo podobno skończył rap.. Może i lepiej :)
Beb
O nie, Wuja znowu próbuje rapować :( Beef dziesięciolecia, dwie miernoty, które przez całe swoje "kariery" miały w chuj szczęścia, że mogły ślizgać się na robocie innych raperów. Czekanko na odpowiedź oczywiście, pośmiejemy się chętnie :)
ElKasztan
Wyłączyłem po 10 sekundach. 25 lat w rapie a jedzie na czasownikach jak pojebany. Skad w ogole pomysl zeby ten kasztan ocenial innych np rappodcast????
Mazi TRN
Wsz jak i Jędker to dwie miernoty zawsze były. Nie napisze że były i są. Bo ich nie ma.
Askalas
To brzmi jak żart, nawijka, rymy.. No to jednak jedker może wygrać jakiś beef, do dzieła JD.
Ergo
wsz - pseudo raper, któremu się zawsze wydawało, że jest raperem. Tekst do dupy, rymy z dupy. Do Jędrka nie masz podjazdu, zamilcz i idź sprzedawać warzywa na stragan. Z rapem to ty nie masz nic wspólnego NIC.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>