Jędker o dramatycznej sytuacji: "Konta zablokowane komorniczo, brak pieniędzy, chaty i chęci do życia"

Jędker odpowiada Wujkowi, dodatkowo wyzywa go na Fame MMA oraz ujawnia swoje aktualne życiowe realia.

Wcześniejsze wydarzenia:

WSZ ostro: "Dla Jędkera nie ma już powrotu na scenę"

Jędker atakuje WSZ'a i oskarża go o brak koncertów

Kafar ostro do Jędkera: "W życiu nie było mi tak głupio"

WSZ do Jędkera: "Sp***doliłeś to. Nie ja ci zamknąłem drzwi do hip-hopu"

Twórca Monopolu odpisuje Wujkowi, zarazem wyzywając go na Fame MMA i oznaczając profil federacji.

"Wujek, uciekałbyś przed takim chuderlakiem jak ja po ringu… Ja uważam cię za mierny talent do czegokolwiek. Jedź lepić pierogi na Ukrainę, balasie. Przynajmniej ktoś powie raz prawdę. To dokąd wlazłeś, jest kwestią twego lizusostwa, a nie talentu"

Dodaje również parę słów o swojej książce oraz aktualnej sytuacji życiowej:

„Dzienniki pokładowe rapera” opowiadają historie zwykłych ludzi, pechowych ludzi, celebrytów na imprezach. Opowiedziałem w mojej książce wiele ważnych historii. Mam nadzieję, że uda ci się ją, drogi czytelniku, zdobyć. Nie jestem żadnym ulicznym fighterem tylko wk***onym czterdziestolatkiem, który w pracy na budowach stracił zdrowie, w życiu pechowo dwukrotnie stracił całe pieniądze nie z własnej winy. Nie jestem przestępcą tylko literatem. Skoro wszyscy potrafią MMA, to i ja się przygotuję. Jak będziecie ich cisnąć, to nam zaproponują pewnie starcie Pierogowy Baron vs Chudy JD. Od 2016 wszystkie konta zablokowane komorniczo. Dochód ok. 7 tys. złotych rocznie, brak ubezpieczenia, chaty, jakiejkolwiek własnej nawet nory, brak pieniędzy na leczenie, brak chęci do życia"

Pełny wpis znajdziecie na screenach poniżej.

Galeria

reklama
Mjw
Jedker, żałosny ciulu, weź się za robotę. To że WSZ, to ch... Nie raper wszyscy wiemy, ale nadal nie masz prawa go winić za to że jesteś słabym muzycznie sprzedawczykiem
olgierd
ot cała prawda
polski rap gówno
jędker, jesteś zwykłą kurwą i żałosnym śmieciem, sam wpakowałeś się w gówno to wyjdź z niego jak facet a nie płacz jak pizda w internecie. chuja się nadajesz do rapu, książek i mma, tylko debil by ci zaproponował hajs za walkę bo nikogo nie obchodzisz. wracaj pod most wpierdalac obierki ze śmietnika
KompaQt
NIe to że się czepiam ale... Karma wraca. Jak wydał Monopol i każdy gadał, że to się do niczego nie nadaje ten album to Sz.P. Jędker co zrobił? Obwinił ludzi że się nie znają na muzyce. I teraz po tym jak go potraktowali inni Raperzy to aż trzeba było do niemca uciekać? Wydawać płytę przy której też zgrzyty i naskoki ze strony Pana J.? A teraz książka i walka? Człowieku jak nie zmienisz podejścia do ludzi oni do ciebie nie wrócą... O ile teraz wogóle wrócą. Ofiara własnej osobowości.
WojtekSokol
Dobra, Jedker pożyczę Ci ta 100
messsu
A ja nie mogę znaleźć ludzi do pracy... co z tą Polską? hehe
Prawda
Brak chaty brak pieniędzy ale nie brak iPhone i dostępu do internetu
S.H
Jędker wypuścił Monopol w złym czasie. Dzisiaj zbierałby za to kasę i nie byłoby problemu. Z muzyką zawsze można wrócić, nie rozumiem tych drzwi zamkniętych. Szacun za WWO i ogólnie za tamte zwroty. Gównognojki chuja wiedzą.
matiACAB
Generalnie to uważam że jedker sam sobie na to zasłużył, w dodatku nigdy z niego dobry raper nie był, ślizgał się dzięki sokolowi. Nie powiem bo kilka dobrych zwrotek nikt mu nie odbierze. Gość mówi że jest chory itd a wyzywa wujka(którego kompletnie nie szanuje) na starcie do fame MMA? Taki schorowany? I ta książka?? Dla mnie żałosne!! Powinien wydać dobra płytę i zamknąć ryj krytykom takie jest moje zdanie
Sieja
Co tg kurwa wiesz o rapie dzieciaku, wrzuc sobie kawalek Uwazaj jak tanczysz i zrozum zjebku, ze takiej zwroty jaka tam jedker dal, nie uda sie sklecic zadnemu twojemu ralerkoai jebiacego trapy dla zacpanyych malolatow.
fat_mike
Swietne komentarze: "brak pieniedzy, ale nie brak internetu" - "wracaj pod most wpierdalac obierki ze śmietnika" - myslenie jak widze nie jest w modzie.
thcjusz
Za robotę się weź a nie żalisz do MMA chcesz na wllke bo kasy brakuje masz dwie ręce to za robotę możesz się wziąść a że się nie chce bo w życiu huja robiłeś to już nie nasza wina
uk
Jędker dawaj do UK załatwie ci robote za więcej niz 7k pln na rok xD
Skok na hajs
Czyli jak się nie orobić i zarobić. Dla niego nieważne czy wygra czy mu ryja obiją, wychodzi z założenia, że to tylko parę minut lania po mordzie a kilkadziesiąt tysięcy w kieszeni. Chyba dałabym sobie spokój na miejscu WSZ z tą walką: widać, zę tylko o $$$ idzie, nie chciałabym by jakiś nielubiany przeze mnie dzban dorabiał się na publicznym konflikcie ze mną. Ale WSZ taki sam dzban wiec i jemu $$$ w oczach się zaświeciły, pewnie będą się prać po ryjach... faceci po 40 lat co sobie zajęcia znależć nie potrafią siedząc przyczajeni całe życie obok słynniejszych i bardziej utalentowanych niź oni sami ludzi.
Janusz Andrzej Nowak
90% dzisiejszego hh to 300% komercji Andrzejka, te wszystkie pseudoprawilne łby są tak samo robione jako produkty na sprzedaż.WSZ nigdy nie rapował, Jędker też rzadko, ale w dobie jeczenia na tunach i robienia hip-popu, stylizowania się na ćpunów, uliczyników itd, hh to komercja taka sama jak pop tylko produkt innaczej zapakowany, nie mi to oceniać!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>